x-kom hosting

GTA V - da rade ? Lenovo y510 , Lenovo y50-70 , PC ( Q6600, GTX 560ti, 4GB Ram )

ArkusZet
utworzono
utworzono

Witam, pytanie proste, czy będzie się dało komfortowo pograć na tych trzech platformach ? Chodzi mi mniej więcej o ilość fpsów jakie osiągną poszczególne konfiguracje. Wiadomo, wszystkie detale na Normal / Średnie, Off, DirectX 10, itd. Na upartego nawet rozdzielczość na 1280x720. Gra ma chodzić nie wyglądać w tym wypadku :)

Platformy: 

1. Lenovo y510 - Intel Core i5-4200M , 8GB Ram , Nvidia Geforce GT755M 2GB DDR5 , Win7 - 64 bit
2. Lenovo y50-70 - Intel Core i7-4710HQ , 8GB Ram , Nvidia Geforce GTX 860M 2 albo 4 GB DDR5 ( sam już nie wiem ;p ) Win7 - 64 bit
3. PC - Intel Core Quad Q6600 , 4GB Ram , Nvidia Geforce GTX 560ti 1GB DDR 5 Win7 - 64 bit

Od razu uprzedzam od powstrzymania się od pisania odpowiedzi na poziomie "cebuli" typu, nie pójdzie na tym sprzęcie, nie opłaca się wydawać kasy na grę, będzie max 20fps itd.
Czego się raczej spodziewam ? To tego że gry ruszą na tych sprzętach i raczej będą chodzić płynnie na tyle że umożliwi to swobodną rozgrywkę oczywiście na ustawieniach jakie podałem wcześniej. Chciałbym się jednak upewnić, i liczę że dostane jakieś konstruktywne odpowiedzi od ludzi którzy posiadają podobny sprzęt i własnoręcznie przetestowali na nim GTA V na różnych ustawieniach. Z góry dziękuje i pozdrawiam. 

P.S Na prawdę, liczę tylko na odpowiedzi na poziomie i ludzi w temacie a nie trolli którzy chcą się pochwalić PCetem i nabić sobie posty...

Mikell
komentarz
komentarz

Moim zdaniem na 3 sprzęcie osiągnie Ci najwięcej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.