x-kom hosting

Tablet z obsługą internetu mobilnego z modemu USB

tluk
utworzono
utworzono

Witam :)

 

Na chwilę obecną jestem mocno zapracowany aby szczegółowo wyszukiwać w każdym sklepie i dlatego też chciałbym na razie zasięgnąć opinii tutaj :)

Poszukuję tabletu (załóżmy na razie do 999zł), który umożliwiłby używanie mobilnego internetu z Orange (poprzez modem USB). Podejrzewam, że będzie tutaj wymagany tablet z Windowsem ale proszę jeszcze o sprostowanie tej teorii :)

 

P.S. Nie będzie to tablet do gier a jedynie urządzenie do korzystania z mobilnego internetu (niestety umowa na taki internet jeszcze mnie obowiązuje więc musi to być spełnione).

Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)

8 cali:

Dell Venue 8 Pro 32GB (recenzja)

Acer W4-820 32GB (recenzja)

 

10" + klawiatura: Kruger & Matz KM1081 (recenzja)

 

2 GB RAM i 32 GB Flash, to minimum do komfortowej pracy z Windowsem. Do internetu brałbym KrugerMatza, bo ma docka z klawiaturą, wysoką rozdzielczość ekranu oraz pełny port USB 3.0.

Edytowane przez Jaro070
  • Dobra wypowiedź 1
tluk
komentarz
komentarz

W grę będzie raczej wchodzić właśnie coś z nieco większym wyświetlaczem :) Dzięki zatem za propozycje :)

Youki
komentarz
komentarz

Kruger do tych czynności jak najbardziej sprawdzi się. 

Jaro070
komentarz
komentarz

W cenie 1k z Win ten Kruger będzie chyba najlepszym tabletem z Windowsem. Ewentualnie można wziąć coś na Androidzie i przenośny ruter, ale nie wiem czy będzie cię taki zestaw interesować.

tluk
komentarz
komentarz

Nope, ma to byś rozwiązanie samowystarczalne :)

majmetro
komentarz
komentarz

Tyle,że Kruger to kiepsko wykonany chińczyk. 

 

Proponowałbym ten model Lenovo:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/12079820

Obecnie w swojej cenie jest to najlepszy tablet 8 cali na rynku. Dobry procesor, pamięć 2 gb. Ekran Full Hd oraz modem 4g. 

tluk
komentarz
komentarz

Po pierwsze to raz pisze, że ma łączność przez USB a raz, ze nie ma USB (a na złączu USB mi zależy). Po drugie on jest na Adku a mobilny internet z Orange poprawnie zainstaluję pewnie tylko na sprzęcie z Windows :)

  • 4 tygodnie później...
tluk
komentarz
komentarz

Tak się zastanawiam czy w cenie ok. 1000 zł to nie znajdzie się już jakiś tańszy laptop :)

tluk
komentarz
komentarz

Ale laptop to już wolę bez systemu operacyjnego :)

Youki
komentarz
komentarz

A to nawet nie patrzyłem na system, tylko coś takiego z jakimś innym CPU, niż tabletowym Celeronem czy Atomem :) 

tluk
komentarz
komentarz

No tak, Celerona i Atoma to raczej bym nie chciał :D

tluk
komentarz
komentarz

No, 4 jajka to już może być wygodniejsza opcja :) Tylko tak patrzę to budżet na taki cel musiałby zwiększyć się już praktycznie o 20% :D

Jaro070
komentarz
komentarz

AMD A6 ma 2 rdzenie i 4 wątki, tak jak np. Core i3.

tluk
komentarz
komentarz

Ok, thx za info :) W ciągu miesiąca zapewne wszystko się wyjaśni ale podejrzewam, że skończy się na laptopie :)

  • 1 miesiąc później...
tluk
komentarz
komentarz

Ok, sprawa już nieaktualna. Okazyjnie nabyłem w dobrym stanie jakiegoś używanego lapka z i3 na pokładzie :)

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
tluk
komentarz
komentarz

@ UP

Nie ponieważ urządzenie nie mogło mieć Androida ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.