x-kom hosting

Kanał youtube

Dymon007
utworzono
utworzono

Witam, przedstawię się pseudonimem a więc jestem Dymon007Pro, choć doświadczenia w 'nagrywaniu' recenzji jak i testów nie posiadam zbyt dużego to staram się coś robić. Interesuję się elektroniką mobilną od bardzo dawna, przez co zmieniam smatrphony co chwilę w celu testowania nowych sprzętów. 
Chciałem się podzielić z wami moim kanałem który zajmuję się takimi testami ale i nie tylko bo znajdziecie tam parę poradników a na dniach chciałbym nagrać coś z heroes3Hd edition. Jeżeli byłoby zainteresowane duże grono osób mogę także nagrywać recenzje gier na urządzenia mobilne. Poniżej znajdziecie link do kanału, byłbym wdzięczny za szczere komentarze i oceny, wiem że nie jestem mistrzem i nie raz się gubię w tym co chcę powiedzieć ale może pomożecie mi radą co mam zmienić? 
Link do kanału --->
https://www.youtube....mHrUKYsnxInfNqw

Bydlaczek
komentarz
komentarz

CYK i dostales wlasnie suba od M.Artman pozdro :)

  • Dobra wypowiedź 1
Dymon007
komentarz
komentarz

Dzięki ;) Byłbym też wdzięczny za rady co zmienić i poprawić. W najbliższy weekend będzie prawdopobodnie video test iphone 5s tak więc mógłbym rady wdrążyć w życie :)


Teraz zauważyłem że zły dział, proszę moderatora o usunięcie a post wkleję w odpowiednim dziale.

ktosik99
komentarz
komentarz

Powodzenia, tylko że testów i recenzji telefonów jest mnóstwo więc ciężko Ci się bedzie przebić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dymon007
komentarz
komentarz

Recenzji nie wydaje nawet choćbym chciał nie mam jeszcze odpowiedniego sprzętu aczkolwiek może kiedyś ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.