x-kom hosting

Karta graficzna AMD

Levon
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam kartę graficzną AMD Radeon HD 7520G + 7670M Dual Graphics. Czy można wyłączyć te podwójną i zostawić tylko 7670M? Dodatkowo jako iż nie jestem specem komputerowym, co ma na celu wyłączanie jednej z tych dwóch kart graficznych i czy niczym to nie grozi. Jeśli to może mieć jakieś znaczenie jest to karta graficzna w laptopie.

cinomatic
komentarz
komentarz

Masz dwie grafiki, przy czym przy bardziej wymagających programach graficznych odpalasz je za pomocą tej lepszej grafiki (prawy klawisz myszy, następnie uruchom z procesorem graficznym o dużej wydajności) i tyle ;]

Levon
komentarz
komentarz

Na czym to klikam? Nie mam takiej opcji do wyboru. Jeśli jeszcze to ma znaczenie jest to Windows 8. Mi chodzi na działanie właśnie ogólne, żebym nie musiał przełączać. W menadżerze urządzeń mam tak:

http://screenshooter.net/102334910/scdqbre

I chodzi mi o to, czy mogę wyłączyć te pierwszą i zostawić włączoną tylko te drugą z tej listy i czy to w ogóle ma na coś wpływ, bo gdzieś mi się rzuciło w oczy, że ktoś wyłączał jedną z kart dla sprawniejszego działania systemu.

Youki
komentarz
komentarz

W Catalyst Control Center ustawiasz. 

 

Kilkanie to jest w GeForce'ach :) 

Levon
komentarz
komentarz

Ale w sensie co ustawiam :D Mówię, że jestem zielony haha

Youki
komentarz
komentarz

Ustawiasz, aby dany program uruchamiał się na wydajniejszej karcie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.