x-kom hosting

Dziwna (?) wtyczka AdobeFlash

Mysterious
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć

 

nie jestem pewna czy to dobry temat, ale:

 

od dłuższego czasu we wtyczkach wisi mi coś takiego, nie idzie tego zaktualizować, bo kiedy klikam na aktualizuj, to chce mi pobierać nową wersję "'normalnego" flash playera, który jest aktualny.

Można to usunąć bez szkody dla czegokolwiek? Jeśli tak, to w jaki sposób?

A jeśli idzie to zaktualizować, to prosiłabym o konkretny link, bo nie znalazłam w necie niczego sensownego.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Alzena

Mysterious
komentarz
komentarz

Podbijam.

Mysterious
komentarz
komentarz

Ktokolwiek?

Mysterious
komentarz
komentarz

Logi w załącznikach

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

1.Zresetuj GogleChrome

 

•    Ustawienia > karta Ustawienia > Po uruchomieniu > usuń wszystkie adresy stamtąd, przestaw na "Otwórz stronę nowej karty"
•    Ustawienia > karta Ustawienia > Wygląd i zaznacz "Pokaż przycisk strony startowej" > klik w Zmień i usuń adres który masz i ustaw www.google.pl
•    Ustawienia > karta Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane > zjedź na sam spód i uruchom opcję Zresetuj ustawienia przeglądarki. Zakładki i hasła nie zostaną naruszone, ale rozszerzenia zostaną wyłączone, więc ponownie aktywuj AdBlock.
•    Ustawienia > karta Historia > wyczyść
•    Zresetuj cache wtyczek. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie Włącz.

Edytowane przez Zayfi
Mysterious
komentarz
komentarz

Z tym, że ja nie mam przeglądarki Chrome, w ogóle nie mogę jej znaleźć, zdaje się, że ją wywaliłam :sorry:  Mam zainstalować i postępować zgodnie z tym, co napisałeś?

Zayfi
komentarz
komentarz
zdaje się, że ją wywaliłam

 

Nie, wykonaj reset Firefoxa. Zakładki i hasła nie zostaną utracone

 

z Menu Pomoc > Informacje dla Pomocy technicznej > Odśwież Firefox

Mysterious
komentarz
komentarz

Odświeżyłam Firefoxa, ale nadal mam tę nieszczęsną wtyczkę.

Zayfi
komentarz
komentarz

Pokaż obrazek z FF Narzedzia > Dodatki > Wtyczki i Rozszerzenia

 

w logach widać tylko te dwie od adobe

FF Plugin-x32: @adobe.com/FlashPlayer -> C:\windows\SysWOW64\Macromed\Flash\NPSWF32_17_0_0_134.dll [2015-03-25] ()
FF Plugin-x32: @adobe.com/ShockwavePlayer -> C:\windows\SysWOW64\Adobe\Director\np32dsw_1212152.dll [2014-05-30] (Adobe Systems, Inc.)
Mysterious
komentarz
komentarz

O to chodzi? :P

Zayfi
komentarz
komentarz

Odinstaluj z panelu programów starą wersje Javy i pobierz najnowszą. I gdzie ta wtyczka z pierwszego postu?

Mysterious
komentarz
komentarz

Mam zainstalowaną najnowsza wersję javy.

W programach mam te dwie wersje javy, które są w załączniku. Mam którąś odinstalować?

Mysterious
komentarz
komentarz

.

Zayfi
komentarz
komentarz

Otwórz notatnik i wklej

CloseProcesses:
FF HKLM-x32\...\Firefox\Extensions: [{34712C68-7391-4c47-94F3-8F88D49AD632}] - C:\ProgramData\RealNetworks\RealDownloader\BrowserPlugins\Firefox\Ext
FF Extension: RealDownloader - C:\ProgramData\RealNetworks\RealDownloader\BrowserPlugins\Firefox\Ext [2012-12-13]
FF HKLM-x32\...\Firefox\Extensions: [{ABDE892B-13A8-4d1b-88E6-365A6E755758}] - C:\ProgramData\RealNetworks\RealDownloader\BrowserPlugins\Firefox\Ext
EmptyTemp:

plik zapisz jako fixlist.txt i umieść na pulpicie. uruchom FRST i kliknij w Fix. Nastąpi samoczynny restart systemu. Czekaj cierpliwie aż system się uruchomi. Wtedy pokaże sie raport fixlog.txt - przedstaw go.

Mysterious
komentarz
komentarz

Mam mieć wszystko tak zaznaczone?

Zayfi
komentarz
komentarz

masz kliknąć w Fix. I nic więcej.

Mysterious
komentarz
komentarz

Rozumiem, ale czy to co jest zaznaczone ma takim pozostać? Czy poodznaczać wszystko? Pytam, bo nie chce zrobić jakiegoś "ała" :P

Zayfi
komentarz
komentarz

Niech bedzie zaznaczone. Klikaj w ten Fix.

Mysterious
komentarz
komentarz

Kliknęłam :P

Wtyczka nadal nie zniknęła :niepewny:

Zayfi
komentarz
komentarz

Zrób nowy skan FRST. Opcji Adition i Shortcut nie zaznaczaj. Wstaw raport.

Mysterious
komentarz
komentarz (edytowane)

.

Edytowane przez Alzena
Zayfi
komentarz
komentarz

Z panelu programów odinstaluj te dwie pozycje

Adobe Photoshop CS3 (HKLM-x32\...\Adobe_678cd98c8365a5647f9a2e539d120a8) (Version: 10.0 - Adobe Systems Incorporated)
Adobe Reader XI (11.0.10) (HKLM-x32\...\{AC76BA86-7AD7-1033-7B44-AB0000000001}) (Version: 11.0.10 - Adobe Systems Incorporated)
Mysterious
komentarz
komentarz

Czemu mam odinstalować Photoshopa i Reader'a? Korzystam z tych programów

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.