x-kom hosting

[ANDROID] Zmiana zegara w menu blokady.

ali772
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Posiadam telefon LG Swift L5 drugiej generacji, z Androidem 4.1.2 na pokładzie. Pobrałem sobie Smart Launcher 2. Chciałbym się dowiedzieć, czy da radę zmienić zegar z takiego oto ekranu blokady na zegar wraz z paskiem z datą z tego launchera?[spoiler]em0dg.png2nulu0g.jpg[/spoiler]

Oraz druga sprawa: czy w tym laucherze da radę zmienić w pasku z datą i dniem tygodnia, aby wyświetlało całą nazwę dnia tygodnia, a nie skrótowo? Podejrzewam, że da się to zmienić wprowadzając zmiany w plikach lauchera, ale czy jest do nich dostęp?

 

Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie, czy jest możliwość wyłączenia zegara w statusbarze w ekranie blokady i ekranie głównym? Taka pierdoła a denerwuje mnie dublowanie zegara na ekranie.

 

Oczywiście konto administratora mam odblokowane.

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez ali772
  • 4 tygodnie później...

Emillod
komentarz
komentarz

Witaj.

Tak naprawdę w Androidzie zrobisz praktycznie wszystko.

Kwestia tylko taka jak daleko jesteś w stanie się posunąć :) 

 

Pytanie podstawowe, posiadasz czysty Android(dostarczony przez sprzedawce) czy instalowałeś sam np Cyanogenmod?

 

Co do manipulacji ekranem blokady jest full appek w Play Google, np. Go Locker od GO Luncher, ale jeśli chciałbyś coś bardziej zaawansowanego, to polecam szczerze GravityBOX, jednak ta aplikacja jest dopiero dostępna po instalacji Xposed :) 

  • 2 tygodnie później...
ali772
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź. System od LG tylko kilka aplikacji odinstalowałem. I Xposed i GravityBOX mam już dawno, ale takiej opcji niestety nie ma.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.