x-kom hosting

Tuner TV Medion MD 95700

Rafal1000
utworzono
utworzono

Posiadam Tunet TV cyfrowo analogowy Medion MD 95700. Chce do tego tunera podłączyć dekoder ale niewie jaki trzeba kabel. Może wy wiecie.

vocativus
komentarz
komentarz

chodzi dekoder telewizji satelitarnej? Jeśli tak to do dekodera podłączasz przejściówkę SCART -> S-video i czincz. Do tego kabel S-video oraz dwa kable pojedyncze typu czincz (inaczej kompozyt) albo jeden podwójny. Przez S-video idzie wizja, przez czincze dźwięk.

Możesz użyć zamiast S-video czincza ale wtedy jakość będzie niższa.

Anteny satelitarnej podłączyć do tunera nie możesz bo to tuner cyfrowej telewizji naziemnej.

Rafal1000
komentarz
komentarz

nie wiecie jaki do tego trzeba program bo podłanczam kabel i nie idzie

tazman
komentarz
komentarz

Z reguły dekoder podłączasz pod wejście s-video, bądź złącze euro

Rafal1000
komentarz
komentarz

podłanczan kabel i nic nie ma obrazu nic

  • 2 miesiące później...
__Marcin__
komentarz
komentarz

Witam

Mam tuner DVB-T medion 95700, próbowałem podpiąć do niego tuner cyfrowego polsatu(tuner echostar DSB-616) kablem s-video do mediona a kablem euro z tunera polsatu ,ale niestety na komputerze mam czarno-biały obraz i i do tego jeszcze białe pasy migają . Używam programu power cinema 5. Tuner jest sprawny bo jak podepnę kabel od anteny naziemnej to jest bardzo ładny obraz. próbowałem też chich ale nie było żadnego obrazu, to samo jest jak podepnę magnetowid(Philips VR-530) z wyjścia euro a do mediona przez s-video.

Pomóżcie mi co mogę jeszcze zrobić.

  • 2 lata później...
Krum3
komentarz
komentarz

No to ja odświeżę temat.
Mam takie ustrojstwo,jak Mediation DB95700 i jak to podłączyć do dekodera Sat i Laptopa.
W zestawie dostałem płytkę z programem Power Cinema(zainstalowany)
Dekoder Sat połączyłem z Medionem czinczami czerwony,biały,żółty.
Z Mediona do Lapka za pomocą kabla USB(USB2.0 jest!)
Teraz jak ustawić to wszystko w samym programie PowerCinema?gdzie szukać sygnału?Na TV,Video,czy Movies?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.