x-kom hosting

jak stworzyć swoją domenę/stronę internetową za free

norbert1111111
utworzono
utworzono

mam już stronę stworzoną na komputerze a teraz głowię się jak ją dodać do internetu za free, pomoże ktoś?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Szukaj darmowego hostingu z subdomeną.

norbert1111111
komentarz
komentarz

znalazłem friko.pl ale nie mogę się połączyć z serwerem przez IE ani ftp

znasz jakieś darmowe działające?


ugu.pl też nie działa


na cba.pl mogę się połączyć
Stworzyłem folder www
w nim dałem index i folder img a w folderze img moje obrazki na stronę itp.
a i tak nic nie ma na głównej stronie

Pomoże ktoś?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Pliki wgrywasz do public_html

norbert1111111
komentarz
komentarz

ok stronę już umiem robić ( na cba.pl zrobiłem )

Mam 1 problem mam obraz i chciałbym na nim coś ( on jest używany jako tło ) i jak mogę coś napisać na tym obrazie ( jak pisze to albo pod obrazem albo nad )

krzysiuus
komentarz
komentarz

Ustaw je jako tło w stylu css.

 

body {

background: url("LINK DO OBRAZKA");

}

  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Kolego - konto hostingowe + domena PL w hekko to 70 zł za rok. Jeśli nawet zdobędziesz dla serwisu jakiś średni ruch to i tak powinnieneś takie kwoty zarabiać miesięcznie.

  • 2 tygodnie później...
2karol1994
komentarz
komentarz

Warto zainwestować w domenę, bo subdomeny są gorzej traktowane przez google i odbiorców (ci drudzy założą, że jest nieprofesjonalna).

gnuman
komentarz
komentarz

Jeśli strasznie szukasz domeny za darmo, to mam dla Ciebie propozycję domen tk np. twojastrona.tk. Działają one na zasadzie aliasu jak i normalne domeny. Są za darmo, jednak istnieje obawa, że gdy strona będzie zbyt popularna dostawca zabierze Ci domenę i przerobi na stronę z reklamami - były już takie przypadki wśród moich znajomych. Sam kiedy naście lat temu zaczynałem swoją przygodę z tworzeniem stron korzystałem z ich usług. 

 

A zapomniałbym znajdziesz ich tutaj http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en

 

Pozdrawiam, Gnuman. 

ktberg89
komentarz
komentarz

Ja jestem przeciwniczka darmowych hostingów. Strona może tak szybko zniknąc z interetu jak sie pojawiła.

  • 2 tygodnie później...
sebastianbal
komentarz
komentarz

poszukaj na zagranicznych, cos na SK pamietam kiedys mogles miec normalnie z koncowka ich, u nas w polsce era darmowych domen się skończyło, jak kupisz serwer to tak, także wydatek i tak ci się opłaci jak z tą stroną coś wiążesz, domena za 6 zł + 30 PLN serwer, zainwestuj

  • 1 miesiąc później...
4pc
komentarz
komentarz

Hmmm... domeny sie nie tworzy, domenę się kupuje i opłaca na rok. Nie można jej mieć na własność - tylko w opłacanym okresie pozostaje do waszej dyspozycji.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Domene oczywiscie trzeba najpierw stworzyć.

Fixiq
komentarz
komentarz

Jeśli o darmowy hosting to polecam http://hostinger.plna start ;)

  • 4 tygodnie później...
Kayaba
komentarz
komentarz

Jeśli o darmowy hosting to polecam http://hostinger.plna start ;)

Również polecam, korzystałem kilka razy, darmowy i daje rade na jakieś mniejsze projekty.

mkgraf
komentarz
komentarz

darmowe hostingi dobre są do testów projektów chociarz nie zawsze bo gro darmówek ma zablokowaną ingerencje w httaccess osobiście polecam hosting u siebie

garapator
komentarz
komentarz

ja miałem kiedyś stronę na hostingerze. wszystko chodziło dobrze. tam m ożesz spróbować

Gość
komentarz
komentarz

Hmmm... domeny sie nie tworzy, domenę się kupuje i opłaca na rok. Nie można jej mieć na własność - tylko w opłacanym okresie pozostaje do waszej dyspozycji.

Można postawić serwer. ..
  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Ponad 70 zł kosztuje serwer + domena PL na Hekko. Domena jest za darmo w pierwszym roku, ale późniejsze przedłużenie jest naprawdę tanie.

Morelka
komentarz
komentarz
Za darmo? Bzdura. Pakiet domena + hosting kosztuje w Firehost poniżej stówki rocznie. Bez większego zachodu więcej zarobisz miesięcznie.
Musisz tylko poświęcić temu trochę czasu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.