x-kom hosting

Drukarka wielofunkcyjna 400-500 zł

SMOKE WEED EVERYDAY
utworzono
utworzono

Witam, dość niedawno zepsuła mi się moja stara drukarka(HP photosmart 2575 bardzo stary sprzęt bigsmile.gif ), no i pasuje mi kupić coś nowego, do dyspozycji mam 400-500 zł(jakby dało się za mniej to super, ale na to nie liczę) kwota np 505 zł też może wejść w grę smile.gif,
Potrzebuję urządzenia wielofunkcyjnego(skaner, ksero, drukarka) do celów wyłącznie domowych i tutaj moje pytanie, co wybrać? Nie znam się kompletnie na drukarkach, więc liczę na waszą pomoc, chciałbym za tę kwotę kupić już coś sensownego(jeżeli w takiej cenie znajdę coś z kolorem to super, ale na to oczywiście nie liczę ) nie wiem czy lepsza laserowa, czy atrament, liczę na waszą pomoc i od razu dziękuje za wszelkie propozycje!

lukee8
komentarz
komentarz

Jak często drukujesz?

SMOKE WEED EVERYDAY
komentarz
komentarz

W ciągu tygodnia jakoś 2-3 razy

majmetro
komentarz
komentarz

Moim zdaniem do użytku domowego wystarczy Ci monochromatyczna. Sam mam taką. Drukuje bardzo szybko, zamienniki znajdziesz w bardzo niskiej cenie na allegro.

Świetny jest ten model Brothera:

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/7660789

Z atramentówek jeśli tak naprawdę zależałoby Ci na kolorze możesz sobie zerknąć na tą:

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/8042902

Również znajdziesz tanie zamienniki ale nie będzie tak opłacalna jak laserówka. 

Dżony2
komentarz
komentarz

ja bym brał coś z Brothera, jak DCP J105. Tusze tanie a drukowanie dobre. ewentualnie jak gdzies znajdziesz to nawet model 152 - jeszcze tańszy.

fikusik
komentarz
komentarz

z Brotherem zazyczaj są najmniejsze problemy z dobraniem odpowiedniego zamiennika, więc patrząc na zakup pod względem ekonomiczym to warto zainwestować właśnie w tą drukarkę.

mgie45
komentarz
komentarz

Jeśli nie drukujesz w kolorze to lepszy będzie laser, jeśli jednak miałby być kolor to dobrym wyborem będzie np. brother dcp 152W (mam ten model i nie narzekam, z zamiennikami nie ma problemu) lub 132W

fikusik
komentarz
komentarz

a jakich zamienników do tej drukarki używasz?

  • 3 tygodnie później...
mgie45
komentarz
komentarz

Najczęściej kupuję Acisy, czasami do zdjęć active jety. Producent jest ten sam, tylko actisy są bardziej budżetową wersją.

fikusik
komentarz
komentarz

to prawda actisy są przeznaczone dla mniej wymagających wydruków, czyli jakieś masówki, jeśli chcemy dobrej jakości wydruku w zaciszu domu to lepiej wtedy pójść w droższą wersję activ jetów.

  • 1 miesiąc później...
celeste
komentarz
komentarz (edytowane)
W ciągu tygodnia jakoś 2-3 razy

Niedawno też miałam problem jaką kupic drukarkę, stara powędrowała do recylkingu.

Postawiłam na oszczędności i zakup urządzenia wielofunkcyjnego Epson z sytemem stałego zasilania w atrament ITS.

Z kompletu buteleczek z atramentem mam około 1800 zdjęć formatu 10 x 15 cm

A jeśli chodzi o urządzenie wielofunkcyjne to dobra będzie Epson L355 ma wifi, skaner, ksero lub nowszy model - Epson L365

Edytowane przez celeste

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.