x-kom hosting

Zamierzam kupić nową płytę główną !

Filiip10
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, zamierzam kupić nową płytę główną 

ASUS B85-PRO GAMER B85

 

Co sądzicie o niej ?? 

 

Ja obecną to mam Gigabyte MA78LMT-US2H

 

Dlaczego planuję kupić nową, ponieważ chyba wejście do karty graficznej nie działa :/ Skoro podłączałem drugą kartę inną od kolegi to też nie działa a powiedział mi że sprawdzał u siebie dzisiaj i działa, dziwne   :(

Edytowane przez Filiip10

Youki
komentarz
komentarz

Kompletnie nieopłacalna, przepłacona i przereklamowana płyta główna.

 

Poza tym jaki procesor do niej chcesz zakupić.

Ten obecny na pewno pasować nie będzie. 

Filiip10
komentarz
komentarz

Poważnie, ooo to jaką polecasz ?? No do i5 4690k wcześniej mi pisałeś na forum ;)

Youki
komentarz
komentarz

Aa, procesor będziesz podkręcać tak  ?

Filiip10
komentarz
komentarz

No tak ;) Przecież napisałem w innym temacie ;) 

Youki
komentarz
komentarz

Tyle co ja dziennie tematów przeglądam to nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać.

 

Zapewne pisałem CI o MSI Z97 G43 - płyta w zupełności wystarczająca do OC tegoż procesora.

Filiip10
komentarz
komentarz

Hmm, to na pewno kolega zabije mnie na MSI bo sądzi że MSI szybko się psują ?!  Co o tym sądzisz ?? Właśnie poczytałem o tej płycie i same dobre opinie aż zdziwiony jestem :O

Breaky83
komentarz
komentarz

Hmm, to na pewno kolega zabije mnie na MSI bo sądzi że MSI szybko się psują ?! Co o tym sądzisz ?? Właśnie poczytałem o tej płycie i same dobre opinie aż zdziwiony jestem :o

To niech sądzi tak dalej i sobie kupuje inne płyty główne gorsze. Mnie wcale nie dziwią dobre opinie na jej tamat, bo już sprzedałem ok 40 modeli i ani jedna nie padła. Bardzo porządna konstrukcja, nadająca się do nawet solidnego OC, trwała, solidna, sprawdzona, bezproblemowa, jednym słowem polecam. To jedna z najtańszych dobrych konstrukcji do OC. Pozdrawiam :)

Filiip10
komentarz
komentarz

MSI Z97 G43 tak ?? Można na niej podkręcić do 4,0 Ghz - 4,6 Ghz ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Filiip10
komentarz
komentarz

Ok,dziękuję wam za pomoc :) Teraz to trzeba zbierać na kartę graficzną GTX 970 4GB !!  Na Total War bo uwielbiam to i chcę na maxa pograć ;)


A obecnie mam Gtx 560 Ti już złom xD

Youki
komentarz
komentarz

A obecnie mam Gtx 560 Ti już złom xD

Jak sprawna to z 250 zł dostaniesz. 

Filiip10
komentarz
komentarz

Hahaha, ale cena pamiętam jak kupiłem to kosztowała ze 1450 zł :O Jestem tak wściekły --_-- Za taką cenę xD  No, co zrobić, nic nie zrobię :/ Świat idzie do przodu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.