x-kom hosting

GTX285 problem ze sterownikami

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
Mogeto
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio na moim drugim, dość leciwym komputerze pojawił się problem z kartą graficzną, ponieważ podczas gry nagle zaczęła wyświetlać małe białe okienka na całym ekranie ( artefakty ), po czym komputer się wyłączył. 

 

Po próbie włączenia go spowrotem, przy ładowaniu windowsa , na napisie " Zapraszamy " pojawia się bluescreen który informuje, że z nvlddmkm.sys jest coś nie tak. 

 

Gdy w trybie awaryjnym usunałem sterowniki i ich pozostałośći , komputer normalnie się uruchomil, obraz byl normalny, tyle ze w niskiej rozdzielczosci. A gdy juz po automatycznym rozpoznaniu i zainstalowaniu sprzetu przez system, po ponownym uruchomieniu problem znowu sie pojawia. 

 

Reasumując karta chodzi normalnie bez sterownikow, a przy zainstalowaniu obojetnie jakiej wersji komputer zacina sie i resetuje w kolo.

 

Dodam jeszcze, ze kiedyś miałem z nią podobny problem, bo tez wywalila artefakty i nie moglem wgrać sterownikow od nvidii, tyle ze wtedy po automatycznym zainstalowaniu sterownikow karta chodzila, wiec moglem kombinowac z jakimis archiwalnymi wersjami sterownikow od nvidii i się udalo, a w tym przypadku mam gorzej.

 

Sprzet :

Athlon 640

Msi 770-c45

Corsair cx500

msi gtx285

 

ktoś ma jakies pomysly? z gory dzieki za odpowiedzi.

 

Mogeto
komentarz
komentarz

Po instalacji tych sterów 310.70 komp się uruchomil i jest na pulpicie.  To chyba jakaś magiczna wersja tych sterownikow :D bo z najnowszymi , oraz starszymi np 185.85 bluescreen i reset. Od czego to zalezy? Potem potestuje czy wszystko jest ok, jeszcze na wszelki wypadek obnize rdzen o paredziesiat mhz. Dzieki za pomoc !

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma za co .Sam miałem kiedyś grafę GTX 280 i podobne dylematy :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.