x-kom hosting

problem z Windowsem

widzio
utworzono
utworzono

Witam,

Sprawa ma się tak, postanowiłem zainstalować Windowsa 8.1 wszystko ładnie poszło i jak już się uruchomił chwile pochodził i dosłownie po minucie wyrzuca bład "system thread exception not handled athwbx.sys"
Jak się z tym uporać, miał ktoś może taki przypadek?

Youki
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki do karty sieciowej Atheros. 

widzio
komentarz
komentarz

Jesteś pewny ze to pomoże? Bo właśnie zainstalowałem 7 na której problemu nie mam.

Youki
komentarz
komentarz

Raczej pomoże, ewentualnie poszukaj innej wersji i wgraj aktualizacje systemowe. 

 

widzio
komentarz
komentarz

Dobra, to zaraz sprawdzę, Windowsa mam ze strony Microsoft pobrany i oryginalny klucz, wcześniej miałem też jakaś inna wersje i był ten sam błąd

Youki
komentarz
komentarz

system thread exception not handled athwbx.sys"

Z tego co wysłałeś, a pokazałeś na prawdę nie wiele mogę Ci tylko powiedzieć, że błąd powodowany jest przez sterownik do karty sieciowej.

widzio
komentarz
komentarz

Bo tylko tyle mi wyskoczyło po czym komputer się wyłącza i włącza od nowa, no będę próbował, tylko nie mogę nigdzie znaleźć sterowników pod 8 dla karty mojej :-B

Youki
komentarz
komentarz

Podaj dokładny model ów karty. 

widzio
komentarz
komentarz

Na razie nie mam dostępu żeby sprawdzić bo zacząłem format :-P
Z automatu instaluje mi sterowniki sam Windows, jak je wyrzucam to cały czas nadpisuje, a instaluje mi karta qualcomm atheros AR9002WB 1NG WiFi network adapter oraz kontroler qualcomm atheros AR8152 PCI E fast Ethernet controller, te dwa

Youki
komentarz
komentarz

To pobierz jeszcze sterownik ze strony Atherosa. 

widzio
komentarz
komentarz

Mam pobrane sterowniki od strony producenta dla Windowsa 7, usunąłem stare, włączyłem te i nie pojawił się nawet kreator instalacji a sterowniki pojawiły się

Youki
komentarz
komentarz

A dla Win 8.1 nie ma ? 

widzio
komentarz
komentarz

No właśnie na stronie producenta nie ma, są tylko dla realteka, a ja takowej nie posiadam
Sciagnalem ze strony atheros jak mówiłeś i się zainstalowały i na razie czekam czy dalej wywali błąd

Gość
komentarz
komentarz

Podaj model PG bo nigdzie nie widzę żebyś wcześniej podał, albo ślepy jestem.

widzio
komentarz
komentarz

Nigdzie nie mogę znaleźć modelu, kiedyś nawet instalowałem program Everest i on nie potrafił zidentyfikowac jej :-D
Z tego co widzę to chyba działa już, testuje dalej

Gość
komentarz
komentarz

W BIOS też nie podaje modelu.

widzio
komentarz
komentarz

Nie ma właśnie nigdzie, sprawdzałem, pewnie jakiś no name :D


Niemniej jednak, dziękuje Youki za pomoc. Wygląda na to, że już po problemie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.