x-kom hosting

Karta pamęci microSD 64GB do samsung Galaxy K zoom sm-c115

Dave202
utworzono
utworzono

Cześć. Uprzejmie proszę o pomoc w wyborze karty pamęci microSD 64GB do telefonu Samsung Galaxy K Zoom SM-C115 Koniecznie pojemność 64 GB Budżet to 300 zł

 

Pozdrawiam 

 

xamil54
komentarz
komentarz (edytowane)

Telefon obsłuży 64GB wiec szukamy czegoś najlepiej klasy 10 - szybki zapis i odczyt. Myślę że Sandisk Ultra 64GB będzie ok http://www.morele.net/karta-microsd-sandisk-sdxc-64gb-class-10-sd-adapter-48-mb-s-sdsdquan-064g-g4a-662121/

Sam mam 16GB do GoPro i działa bez zarzutu - nagrywanie w FullHD zapisuje bez żadnych fochów :)

Edytowane przez xamil54
Dave202
komentarz
komentarz

Liczyłem bardziej coś w stronę Kingstona czy Goodram. Mam kartę sandisk 4 gb i działa już kilka lat. W ubiegłym roku miałem też kartę 32 GB sandiska i wszystko co na niej zapisywałem szlak trafiał. Ma ktoś może taką kartę którą tutaj kolega poleca ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.