x-kom hosting

rozmazana czcionka po aktualizacji

kokosz78
utworzono
utworzono

witam,

po automatycznej aktualizacji visty czcionka na stronkach nagle się rozmazała. ciężko się ją czyta. grafiki oraz niektore rodzaje czcionek mają normalną ostrość ale większośc czyta się fatalnie. sytuacja wygląda tak samo na wszystkich przeklądarkach. próbowałem zmian rozdzielczosci grafiki itp kilka ''tricków'' znalezionychw podobnych tematach na forach i wszystko jak krew w piach. miał ktoś podobną sytuacle? moj system to vista home premium. z góry dzieki za odpowiedź

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

 Gdzieś w sieci znalazłem info, że problem leży w poprawce KB3013455, która w niektórych konfiguracjach daje takie efekty. Dla pewności odinstalowałem wszystkie aktualizacje systemu z tego roku i na razie zablokowałem automatyczne aktualizowanie do czasu aż coś z tym zrobią.

Edytowane przez nowy1986
  • Dobra wypowiedź 1
kokosz78
komentarz
komentarz

 Gdzieś w sieci znalazłem info, że problem leży w poprawce KB3013455, która w niektórych konfiguracjach daje takie efekty. Dla pewności odinstalowałem wszystkie aktualizacje systemu z tego roku i na razie zablokowałem automatyczne aktualizowanie do czasu aż coś z tym zrobią.

 

ehh strzał w dziesiątkę ! dzięki !

Artdico
komentarz
komentarz

Hej! Szukałem rozwiązania tego problemu od kilku dni i nic nie robiłem innego, nie pracowałem - bo musiałem znaleźć rozwiązanie! Wszedłem na to forum by je wpisać, a tu pierwszy temat na jaki trafiłem wreszcie rozwiązał mój problem! Dziękuję!

PS. Dawajcie Panowie znać jak Windows pokona przeszkodę, chętnie ponownie uruchomię update.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.