x-kom hosting

czy wy tez wymuszacie upade systemu ?

Lolek998
utworzono
utworzono

jak w temacie wejde w upade jest sporo aktualizacji a w ustwieniach mam   aktulizauj automatycznie jak na scrn czy mam tam wejsc i instlowac czy sam system mi wybierze ?

 

 

link to scrn  -http://zapodaj.net/fe70b8d4681fd.jpg.html

 

lint do scrn - http://zapodaj.net/e5c6670999f90.jpg.html

Gość
komentarz
komentarz

kliknij zainstaluj i tyle w temacie .Chyba że będziesz siedział do 3 w nocy albo zmienisz godzinę :D

Gość
komentarz
komentarz

Wybierz opcję:poinformuj mnie ale nie pobieraj i nie instaluj aktualizacji.

Gość
komentarz
komentarz

Radzisz mu jakby windowsa miał pirata ? Aktualizacje usprawniają pracę systemu i łatają luki bezpieczeństwa przez które mogą przedostawać się wirusy .Te które są ważne powinny być zainstalowane .Opcjonalne może sobie odpuścić bo potrafią namieszać

Gość
komentarz
komentarz

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, po co są aktualizacje doskonale wiem.

Tylko nie pobieram na raz 200 aktualizacji pod Windows7 bo tyle wyszuka na automatycznym

instalowaniu,tylko ręcznie pobieram po około 20 na raz, restart i nastepna 20.

Lolek998
komentarz
komentarz

a nie lepiej jak tam nic nie nacisne a sam mi wykuszka i sam zainstaluje ?

xamil54
komentarz
komentarz

to wtedy bedzie ci czasem mulić komputer i instalowac aktualizacje w tle. ja wole ręcznie to robić (mam wyłączoną aktualizację automatyczną)

Youki
komentarz
komentarz

Ja też wolę robić to ręcznie, zazwyczaj pod koniec tygodnia. Aktualizacje wychodzą w środku tygodnia, do tego czasu zapewne zdążą wycofać już jakąś łatkę, która powoduje dziwne błędy itd. 

 

Nigdy nie zapomnę jak jak przyszło ogromna burza, musiałem szybko wyłączyć PC a tutaj instalowanie 30 aktualizacji :E 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.