x-kom hosting

tanie urz.wielofunkcyjne (drukarka atramentowa, skaner) do domu

MaxCorleone
utworzono
utworzono

Witam,

 

bardzo proszę o pomoc w wyborze jak najtańszego urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka atramentowa, skaner).

To na czym mi zależy to to, żeby drukarka miała tylko dwa pojemniki z tuszem - jeden czarny, drugi kolorowy.

Bardzo ważne jest dla mnie, aby zamienniki do oryginalnych tuszy były tanie.

Drukarka będzie wykorzystywana wyłącznie do celów domowych, w większości do wydruku czarnego tekstu (czasem z elementami kolorowego tekstu) i sporadycznie wydruk jakiegoś obrazka.

 

Do tej pory miałem hp psc1210 i poza wolnym wydrukiem była wystarczająca. Z racji tego, że było to urządzenie dosyć wiekowe zepsuł się w nim podajnik papieru i stąd poszukiwania nowego sprzętu.

 

Z góry dziękuję za pomoc

boss27
komentarz
komentarz

Szukałbym albo coś z HP lub Brothera. Do tych drukarek bez problemu znajdziesz zamienniki np bardzo dobrej jakości Asarto.

WinstonWolf
komentarz
komentarz

do brotherów nie ma problemu z zamiennikami, przy hp lepiej wybrać wspomniane asarto, ponieważ nie naruszają one praw autorski i zasad gwarancyjnych hp

Puszysty
komentarz
komentarz

Polecam HP Deskjet 1050 kiedyś były w biedrze po 120zł kopiarka, skaner i drukareczka dosyc szybka

Dżony2
komentarz
komentarz

Pytanie do autora wątku: co to znaczy tanie? Czyli jaki masz dostępny budżet? Bo np. dla mnie tanim a dobrym urządzeniem jest Brother DCP J152. Tylko nie wiem, czy jego cena dla Ciebie jest jeszcze tania czy już jest droga:). Daj znać i będziemy myśleć:). 

 

PS. W eksploatacji najtańsze są Brothery.

MaxCorleone
komentarz
komentarz

[b]Puszysty[/b] wspomniana przez Ciebie drukarka: HP Deskjet 1050 niestety jest zbyt głęboka po rozłożeniu (49 cm) i niestety mi się nie zmieści :(

[b]Dżony2[/b] rozpoczynając szukanie drukarki liczyłem na to że znajdę coś w cenie około 200 zł, natomiast teraz wiem, że to za mało i moje absolutne maximum to 350 zł

Dżony2
komentarz
komentarz

MaxCorleone-> to ten Brother co Ci podesłałem opcja idealna:)

MaxCorleone
komentarz
komentarz

dziękuję za pomoc, ostatecznie zdecydowałem się na: HP Deskjet Ink Advantage 3545

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/11384593

Dżony2
komentarz
komentarz

Też będziesz zadowolony:). Niech dobrze sluży. 

MaxCorleone
komentarz
komentarz
heh, zmieniłem zdanie i jednak ostatecznie będzie Brother DCP-J152W
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.