x-kom hosting

Tethering Alcatel onetouch pop c7 z windows xp.

Hoobercik
utworzono
utworzono

Co zrobic krok po kroku aby miec internet ze smartfona alcatel onetouch pop c7 na Komputerze z windowsem xp. Service pack 3... Porzez usb? W opcjach telefonu posiadam tethering usb. Ale windows xp czyta telefon tylko i wylacznie jako dyski tzn. Pamiec telefonu pamiec karty sd... Co robic zbyt wiele stron z owymi informacjami jest po angielsku niestety ja uczylem sie niemieckiego wiec mam problem
... Googlowalem przed napisniem danego tematu 2 godzinuy i nic nie zadzialalo... Czy ktos moglby napisac po polsku co zrobic? ,chodzi mi tez o to aby odinstalowac Pierwszą instalacje telefonu przez usb na xp.. Nacisnalem automatyczne i teraz niby zainstalowalo ale same dyski czyli tel.lub SD? Prosze o jakies info ale sorry nie moge sobie poradzic nawet googlowaniem przez korzystanie tylko z neta z fonu... Please help!
sciagalem tetherxp.inf kombinowalem z gym jak tylko moglem ale glowny problem to czytanie telefonu jako dysk... I nic wiecej please help!

Hoobercik
komentarz
komentarz (edytowane)

To niestety nie to... Glowny problem tkwi mi sie wydaje w tym ze nie moge zainstalowac pliku tetherxp.inf. Przy okienku gdzie wybieram jako sterownik plik ktory sciagnalem "tetherxp"... Wyskakuje mi okienko"W podanej lokalizacji nie ma informacji o używanym sprzęcie" i na tym caly proces instrukcji opisany przez google support ulega braku powodzenia. Moze ktos mial podobny problem?

HURRRAAAAAa udało się!
Po męczącej walce z kombinacjami dało wkońcu radę.... Trzeba było uzupełnić plik tetherxp.inf dodatkowymi informacjami i dało radę,.... :P Koniec Tematu.... :D :prosi: :hurra:



P.s.
Jestem Bossem: :D

 

Jeśli ktoś napotka ten sam problem chętnie poradzę :D

Edytowane przez Hoobercik
  • 1 rok później...
tyszek666
komentarz
komentarz

I jak Ci się to udało ogarnąć??
Jakie linijki trzeba dopisać ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.