x-kom hosting

procek do najnowszych tytułów

Ogi110
utworzono
utworzono

Jaki procek za nie dużą kwotę (nie przekraczającą 850zł) okiełzna najnowsze tytuły w full HD na ultra /wysokich detalach? Mniej więcej interesują mnie gry gta5/ bf4.

remek4x4
komentarz
komentarz

Intel i5 4460. Podaj najlepiej jak cały zestaw ma wyglądać.

Breaky83
komentarz
komentarz
Ogi110  ok 850 zł znajdziesz jeszcze i5 4570/4590. Pozdrawiam :)
Ogi110
komentarz
komentarz

nvidia gtx 650 ti boost, 8 giga ram zasilacz firmy ocz 500W i jakś płyta główna za około 250zł jeszcze nie wiem dokładnie jaka ale nie przekraczająca 300zł a ramy to najlepiej ddr 3 ale je to łatwo znaleźć i nie są drogie.

Breaky83
komentarz
komentarz
Ogi110  a Ty zamierzasz kupić nowy komputer cały? Podaj swój obecny cały konfig jeśli posiadasz płyta główna, procesor, pamięci (jakie masz ddr3?), dysk twardy (model i czy jest pod SATA), model zasilacza dokładny, oraz obudowa (także model), a także dokładny model karty graficznej. Pozdrawiam :)
Ogi110
komentarz
komentarz (edytowane)

karta gtx650 ti boost 1 giga , zasilacz ocz 500w corexstram power supply( nie wiem co mam jeszcze przy zasilaczu napisać :D),pamieć ram 5 giga 2x2giga ddr2 i 2x512mb ddr2,cpu Intel Pentium E5200, płyta Producent Foxconn

Model P35A01 (SOCKET775 M/B)
Wersja A01
Dostawca Chipsetu Intel
co chce wymienić to procek ram i płyte główną a dysk obecnie mam jakiś hd talerzowy chyba tak się na niego mówi i chce kupić jeszcze ssd z szybkim przesyłem danych 128 giga najlepiej

jeśli chodzi jeszcze o dysk to ST3500418AS ATA Device

Producent Seagate
Format 3.5"
Głowice 16
Cylindry 16 383
Typ SATA SATA-II 3.0Gb/s
Typ urządzenia Stały
Standard ATA ATA8-ACS
Numer Seryjny 6VMCD0NS
Rozmiar LBA 48-bit LBA
Ilość Włączeń Dysku 1893 raz(y)
Czas Włączenia Dysku 348,5 dni
Prędkość 7200 RPM
Właśności S.M.A.R.T., AAM, NCQ
Typ Transferu SATA II
Interfejs SATA
Pojemność 466 GB
Prawdziwy rozmiar 500 106 780 160 bajtów
Typ RAID Brak
Edytowane przez Ogi110
Breaky83
komentarz
komentarz

  Ogi110  określ max budżet na modernizację i powiedz czy interesują Cię tylko nowe podzespoły, czy mogą być używane? Pozdrawiam :)

Ogi110
komentarz
komentarz

powiem, ze mam 2300zł ale tyle na pewno nie chce wydawać myślałem coś koło 1600zł za procek, płyte, pamieci i dysk ssd z tamtego zestawu zostaje obudowa zasilacz, karta graficzna i nagrywarka. Rzeczy mogą być używane ale gwarancja musi być przynajmniej na 1-1,5 roku i nie podkrecane 

Breaky83
komentarz
komentarz

z tamtego zestawu zostaje obudowa

podaj model. Pozdrawiam :)

Ogi110
komentarz
komentarz

chyba ata  bo na zasilaczu pisze przy połączeniach serial ata

Breaky83
komentarz
komentarz
Ogi110  możesz podać jej model? Jeśli nie, to zrób jej zdjęcia przodu, boku tam gdzie widać podzespoły oraz tyłu i nam tu wklej. Pozdrawiam :)
marcinuk
komentarz
komentarz

800 zl na cpu hmm:) za tyle to uzywan konsole kupisz PS3 lub Xboxa 360 i wszyskto slim, takz nie te pierwsze wersje ps3 czy Xbox360.

 

GTA 5 hmm na aukcji to koszt teraz max 100zl, przerobka ps3 i po bulu.

 

osobisie przerobionej nie mam bo gry sa dosc tanie.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

800 zl na cpu hmm:) za tyle to uzywan konsole kupisz PS3 lub Xboxa 360 i wszyskto slim, takz nie te pierwsze wersje ps3 czy Xbox360.

 

GTA 5 hmm na aukcji to koszt teraz max 100zl, przerobka ps3 i po bulu.

 

osobisie przerobionej nie mam bo gry sa dosc tanie.

gość ma 2300 do dyspozycji a ty mu proponujesz ps3 xD nie mam pytań.

za 1600 jak juz brać konsole to ps4

Edytowane przez klopers33
marcinuk
komentarz
komentarz

gość ma 2300 do dyspozycji a ty mu proponujesz ps3 xD nie mam pytań.

 

nie wiem czy wczytales sie w jego wypowiedzi , ile zl z tych 2300 chce przeznaczyc bo nie cala kwote:)

 

1600 zl to nie 100-150 !!???

 

zreszta uzywke PS4 czy xbox one mozna kupic za mniej :) mac 1200-1300 i przerazajace ceny gier po cholere pchac sie teraz w ps4 czy xbox one ?

 

skoro na ps3 czy xbox360 gry tanie , bardzo tanie. Nie wiem jak w PL :) ale tutaj uk tak.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

racja ze gry sa tanie jak barszcz na ps3 ale jednak graficznie jest cienko i ja osobiscie wolalbym miec mniej gier ale ps4 niz mase na ps3/x360

Edytowane przez klopers33

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.