x-kom hosting

Komputer do gier 3000zł

TakAlboNie
utworzono
utworzono (edytowane)

Czesc chcialbym zlozyc komputer do 3000zlotych. Komputer bedzie mi sluzyl glownie do gier (fifa15,gta5,far cry4, wiedzmin3,cs go,lol itd  , internetu. Chodzi mi o sama skrzynke z systemem :).
Komputer bedzie wlączony 24 na dobe ;) i zeby cicho pracowal :D
Zalezy mi na dysku SSD 128gb :) 
Z strony esc.pl prosilbym :)
 

Edytowane przez TakAlboNie

Breaky83
komentarz
komentarz
TakAlboNie  no to w tym budżecie z systemem za 3000 zł to albo wydajność w grach, albo ssd. Do tego nie licz na jakąś cisze, bo chłodzenie raczej BOX-owe, a i zasilacz nie najwyższych lotów, a karta graficzna także, nie da się tego wszystkiego pogodzić w kwocie 3000 zł z systemem, a robić to kosztem wydajnosci też nie ma sensu moim zdaniem, więc decyduj. Pozdrawiam :)
TakAlboNie
komentarz
komentarz

A ty jakbys zdecydowal ? :) 


Na pewno z systemem chce :)


Wiec wychodzi na to ze 2600 na zestaw


Nie zamierzam podkrecac ,bo sie na tym nie znam :)

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)

TakAlboNie  ja bym Ci proponował taki zestawik do rozbudowy o kośc ramu w przyszłości, zatem:

MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

GoodRam 4GB 1600MHz CL9 Play Blue

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Sapphire Radeon R9 280X 3GB DDR5 384bit (1020/6000)

Corsair VS 450W 80+ 120mm

SilentiumPC Brutus S20 Pure Black USB3.0 (micro ATX)

Microsoft Windows 8.1 OEM 64bit PL

Razem: 3019zł

WAŻNE! Zaznacz, aby płyta miała wgrany nowy BIOS w wersji co najmniej 1.4 do obsługi procesorów Haswell-Refresh, a najlepiej w wersji 1.7 obecnie najnowszej.

Dlaczego taki?

Masz tu budżetową płytę główną pod chipset h81. Procesor i5 4460. Pamięć ram 4Gb 1600 MHZ CL9 z radiatorem dal zachowania niskich temperatur pracy (drugą taką samą kupisz w najbliższym czasie jak wpadnie Ci ok 150 zł). Dysk twardy 1TB dość szybki, dość cichy, dość trwały. Karta graficzna w tym budzecie coś najwydajniejszego radeon R9 280X. Zasilacz, który powinien wystarczyc do zasilania tego zesyawu. Obudowa podstawowa konstrukcja. System windows 8.1 64-bit. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
TakAlboNie
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie bedzie sie przegrzewał? i Czy gry pojda mi na srednich ustawieniach ?:) I wole kupic juz 8gb ram w jeden kosci , to jaki ram ?

Czy zasilacz na pewno da rade ?

Edytowane przez TakAlboNie
Youki
komentarz
komentarz

Da radę, nie będzie się przegrzewać.

 

Jeśli chcesz 8 GB to musisz dopłacić do najtańszych pamięci jak GoodRAM 8 GB 1600 MHz CL11

TakAlboNie
komentarz
komentarz

Doplace :D
A jaki zapas będzie ? Bo chcialbym byc pewny ?

Youki
komentarz
komentarz

100-70W około 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.