x-kom hosting

Słuchawki a karta dźwiękowa

Qkazoo
utworzono
utworzono

Witam.

 

Mam pytanie czy do mojej karty dźwiękowej Asus Xonar DG, słuchawki Steelseries Siberia V2 Black (51101) będą dobrze się razem komponowały ? Bo słyszałem że do tych słuchawek potrzeba dobrej karty dźwiękowej żeby poczuć różnice pomiędzy tymi siberiami a zwykłymi słuchawkami za 50zł ?

szagus
komentarz
komentarz

Karta dźwiękowa zwiększy różnicę w jakości dźwięku, jakaś tam będzie nawet bez niej.

Ale te Syberie są słabe w tej cenie i jak jeszcze ich nie masz to mogę doradzić coś lepszego.

Qkazoo
komentarz
komentarz

No jeszcze ich nie kupiłem więc możesz doradzić i dodam że nie chce słuchawek z usb i żeby to były do gier i do muzyki

szagus
komentarz
komentarz

Dużo lepsze będą Kingston HyperX Cloud albo tańsze Superlux HMC631.

LogitFix
komentarz
komentarz

Bo słyszałem że do tych słuchawek potrzeba dobrej karty dźwiękowej żeby poczuć różnice pomiędzy tymi siberiami a zwykłymi słuchawkami za 50zł ?

 

Coś źle słyszałeś.

To szło tak: srajberie nawet z dobrą kartą nie grają lepiej niż słuchawki za 50zł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.