x-kom hosting

Radeon 270. Którą wybrać ? Wydajność.

SebaaK
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam ! Składam komputer. Mam już prawie wszystkie części. Do kupna został tylko procesor i5 4690 i karta graficzna. 

 

Mam dylemat z wyborem. Chcę kupić kartę Radeona z seri r270 tylko nie wiem która będzie najlepsza.Myślałem o ASUS Radeon R9 270X 2048MB 256bit DirectCu II ale nie wiem,czy to najlepszy wybór.  Wielkie dzięki za pomoc !

Edytowane przez SebaaK

Gość
komentarz
komentarz

R9 270X to nic innego jak R9 270 po mocniejszym oc

SebaaK
komentarz
komentarz

Nie znam się na OC więc nie będę nic podkręcać. Więc co polecanie ?

Beaker
komentarz
komentarz

Jak chcesz koniecznie R9 270X to bym wybrał taka tutaj w dobrej cenie: Karta graficzna XFX RADEON R9 270X - 1050M DD Boost Edition - 2048 MB DDR5 R9-270X-CDFC Pozdrawiam

 

Podkręcanie GPU sprowadza się do przesuwania dwóch suwaczków.

Youki
komentarz
komentarz

Tutaj nie trzeba się na niczym znać. Kwestia przesunięcia dwóch suwaków w prawo i 50 zł w kieszeni masz

SebaaK
komentarz
komentarz (edytowane)

Być może,ale ja mam talent do psucia. Jest to jedyna opcja 

 

Może coś lepszego od Geforce ?

Edytowane przez SebaaK
marcinuk
komentarz
komentarz

Może coś lepszego od Geforce ?

 

w tej cenie nie, seria R to dobre karty .

SebaaK
komentarz
komentarz

mam max 900 zł. Czyli którą kartę do tej kwoty ? Z allegro tylko :p

marcinuk
komentarz
komentarz

I dluzej sie zastanawiac tym trudniej wybrac, a jaka roznica cenow miedzy tymi Rkami ? 

SebaaK
komentarz
komentarz

Minimalna,że tak powiem :/ Nie wiem. Już sam nie wiem...

marcinuk
komentarz
komentarz

Jak minimalna do kup ta X drozsza i po problemie. Bedziesz zadowolony. 

 

Procek juz masz ?

SebaaK
komentarz
komentarz

Nie mam jeszcze. Ale nie wiem czy ta rzekomo lepsza nie będzie ciut mniej wydajna w gierkach :/

marcinuk
komentarz
komentarz

Nie mam jeszcze. Ale nie wiem czy ta rzekomo lepsza nie będzie ciut mniej wydajna w gierkach :/

 skad ten wniosek ?

SebaaK
komentarz
komentarz

Bo czytałem,że czasami droższe karty nie są wcale wydajniejsze od tych tańszych. Pomocy.

marcinuk
komentarz
komentarz

To moze zobacz 7970 swietna wydajnosc ciutke starszy typ, ale zagrasz w kazda gre i jest lepsza niz R 270 :) i cena mniejsza jesli poszukasz.

SebaaK
komentarz
komentarz

ehh już nie wiem.

marcinuk
komentarz
komentarz

dluzej mysli wiekszy dylemat, kupic i juz nie sprawdzac i sie cieszyc :) 

SebaaK
komentarz
komentarz

biore procesor i5 4690 i karte graficzną ASUS Radeon R9 270X 2048MB 256bit DirectCu II

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)

SebaaK  czekaj bo zrobisz wielki błąd. Interesują Cie używane karty, czy tylko nowe? Procesor i5 4690 już masz, czy dopiero zamierzasz kupić? Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
SebaaK
komentarz
komentarz (edytowane)

Procesor i kartę zamierzam kupić. Na procesor już się w zupełności zdecydowałem. Karty nowe. Przejechałem się raz na używanej.

 

A ta karta ? http://allegro.pl/gigabyte-radeon-r9-280-oc-3gb-384bit-hdmi-dp-i5043773444.html

Edytowane przez SebaaK
RobRobson
komentarz
komentarz

lepiej kupic i5 4460 i lepsza karte niz i5 4690 i gorsza.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

SebaaK
komentarz
komentarz

Bardzo mi zależy na wydajności procesora. Do gierek procesor jest chyba najważniejszy. Takie DayZ na przykład.

marcinuk
komentarz
komentarz

Zanim DayZ sie pojawi mozesz juz szukac czegos innego , a najgorsze to kupowanie cos na zapac :)

 

Ja kompa zlozylem do dwoch gierem Rome 2 Total war i SimCity 5 i tylko w to gram. Reszta to na konsolach jak mam czas. 

 

lepiej kupic i5 4460 i lepsza karte niz i5 4690 i gorsza.

 

Wiekszosc z nas ma lepsze karty niz CPU. Lepiej miec dobrego proca i do niego dobierac karty.

Gość
komentarz
komentarz

DayZ jest tak zrypane że muszą odnowa grę napisać bo w mieście ma spadki do 30 klatek .Sam przymierzałem się do tej gry ale jak usłyszałem jak ma zryte działanie to dałem sobie siana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.