x-kom hosting

Myszka Tracer Sniper - dziwne piszczenie

tomekz1991
utworzono
utworzono

Cześć,

 

kupiłem dziś myszkę tracer sniper. Zauważyłem, że bez względu na to czy ma włączone podświetlenie czy też nie to słychać takie lekki piszczenie. Gdy przybliży się do niej ucho jest to bardzo mocno wyczuwalne. Pracując normalnie da się pewnie z tym żyć, ale zastanawiam się czy takie piszczenie w tego typu myszkach to norma czy wada mojego modelu?

 

Z góry dzięki za informacje. 

ezzio
komentarz
komentarz

no tracer nie słynie z dobrej kontroli jakości więc nawet jakoś nie sądzę, aby Ci coś takiego uwzględnili na gwarancji. Normalna myszka nie powinna na pewno piszczeć ;D

Godlo
komentarz
komentarz

W mojej zowie nic nie piszczy xD

tomekz1991
komentarz
komentarz

No nie sądzę aby myszka z takimi dobrymi opiniami (we wszystkich sklepach internetowych) mogła mieć taką wadę konstrukcyjną... Zresztą nie wiem czy to wada konstrukcyjna czy kwestia użytych materiałów. Tak czy siak za taką cenę nic piszczeć nie powinno moim zdaniem. 


Uzyskałem zwrot gotówki. W serwisie potwierdzono, że to wada.

ezzio
komentarz
komentarz (edytowane)

nigdy nie sugeruj się opiniami ze sklepu lub cenowarek, bo rzadko kiedy opinie tam są zgodne z rzeczywistością ;)

Edytowane przez ezzio

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.