x-kom hosting

Czy opłaca sie robić upade z Windows 7 do 10?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Sadysta ,
Lolek998
utworzono
utworzono

Legenda głosi że trzeba czysta  7  wgrana i od razu dodatek sp1 dopiero wtedy można 10 a jak mam stery to nie mogę upade do 10 podobno w 10 nie ma antywirusa wiecie kiedy wyjdzie dopracowana 10 xd ?

  • Rekomendowana odpowiedź
Sadysta
komentarz
komentarz

Pewnie nie wcześniej niż za pół roku :P

Ta werjsa która jest obecnie - jest tzw. "testowa" - instalujesz ją na własną odpowiedzialność - jakaś aktualizacja może ci coś namieszać itp.

Jeśli potrzebujesz systemu na codzień to zostań na win 7-8.

Lolek998
komentarz
komentarz

aha spoko a to jednak zostaje przy 7 :) xd w razie co to znowu siie kupi win za te 300zł ;p

Krycha``
komentarz
komentarz

Jeśli masz oryginalny Windows 7, aktualizacja do 10 będzie darmowa.

pawelpc3
komentarz
komentarz

Jeśli masz oryginalny Windows 7, aktualizacja do 10 będzie darmowa.

Prawdopodobnie, bo z tego co się orientuje to jeszcze pewności nie ma. :P

wallen
komentarz
komentarz

Moim zdaniem opłaca się :)

  • 4 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

bedzie darmowa, ale tylko na rok, dla osob z win 7-8.1

  • 4 tygodnie później...
Kamilowaty16
komentarz
komentarz

pikaczu co ty gadasz przez rok będzie mozna pobierać darmową aktualizacje do 10 po roku będzie trzeba płacić już za aktualizacje 

  • 1 miesiąc później...
sebastianbal
komentarz
komentarz

jak to na rok?

Youki
komentarz
komentarz

Masz rok od debiutu na darmową aktualizacje z W7 czy 8.1 do 10 i tyle. Potem będzie płatna. Nie ma nic tutaj niezrozumiałego. 

Igorrodz
komentarz
komentarz

@Youki
A co jak po roku i dniu trzeba będzie zrobić format? Mam oryginalnego 8.1 i co wtedy będę musiał kupić orygialnego 10 w wersji update?

Youki
komentarz
komentarz

A skąd mam to wiedzieć, jak nic o tym mówione jeszcze nie było. 

wilku44
komentarz
komentarz

System zapowiada się niesamowicie, będzie darmowy podobnie jak Win8 na określony czas.

ktosik99
komentarz
komentarz

@Youki
A co jak po roku i dniu trzeba będzie zrobić format? Mam oryginalnego 8.1 i co wtedy będę musiał kupić orygialnego 10 w wersji update?

Prawdopodobnie tak, ale nawet gdybyś nie robił tego formata i nie zamieżałbyś kupić 10 to po roku i tak będziesz zmuszony wrócić do 8.1. Tak to widzę.
dyziok1998
komentarz
komentarz

To bez sensu z tym okresem próbnym jak to tak ma wyglądać ja mówił przedmówca.To już lepiej sciagnąć sobie ze strony microsoft wersje testową i tez se mozna system "wypróbować"

PROGer
komentarz
komentarz

Też ostatnio zastanawiałem się nad kwestią upływu okresu 1 roku od debiutu czy też aktualizacji systemu do Windows 10. Przykładowo co jeśli zaktualizuję 7kę lub 8kę do 10tki, a następnie zrobię sobie obraz systemu? czy będę mógł przywrócić ponownie ten obraz np. po czasie 1,5 - 2 lat? Nie wiem czy te kwestie prawne są gdzieś uregulowane.

  • 4 tygodnie później...
ZihEn
komentarz
komentarz

Oczywiście jak morzesz update do win10 to rób

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.