x-kom hosting

Laptopy MSI [4500zł]

Paziuch
utworzono
utworzono

Witam, pisze tutaj, bo mam duży dylemat odnośnie kupna laptopa. Głównie chodzi mi o to jaką macie opinie na temat laptopów MSI (mam do wydania 4500 zł)? Na chwile obecną ma to być laptop przeznaczony głównie do gier, internetu i oglądania filmów ale kiedyś pewnie będzie też służył do pracy, pisania itp gdyż niedługo skończę szkołę i wybieram się na studia. Więc krótko mówiąc: czy laptopy tej firmy są warte swojej ceny czy lepiej za te pieniądze złożyć komputer stacjonarny? Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego czy dobrze gra się na laptopie? Do tej pory używałem głownie PC więc nie mam za bardzo na ten temat pojęcia. Proszę o szczere odpowiedzi i z góry dziękuje. Pozdrawiam

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli chodzi o wydajność to zawsze stacjonarka będzie wydajniejsza.

W tej cenie dostaniesz MSI GE60 z i7 + GTX860. Najwydajniejsza konfiguracja w tej cenie, niezła matryca, miejsce na dodatkowy dysk SSD na złączu mSata, podświetlana klawiatura, niezłe wyposazenie.

 

Taniej Asus N551 z i7 + GTX860. Ta sama wydajność, również dobra matryca, brak miejsca na dodatkowy dysk, niższe temperatury

 

dobrą opcją do gier jest również Acer VN7-591G z i5 + GTX860. Posiada 2 dyski wewnątrz (SSD + HDD), lepszą matrycę, niższe temperatury i brak problemów z throttlingiem, do tego bardzo dobra kultura pracy. Dzięki niższym temperaturom a co za tym idzie wyższym taktowaniom w grach osiąga porównywalną wydajność co modele z i7

Gość
komentarz
komentarz

Bez systemu Acer vn7-791g z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD IPS. Miejsce na dysk SSD, podświetlana kalwiatura. Lekki i mobilny jak na 17 cali.

MSI GE70 z i7 i GTX860m. FULL HD PLS podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD, aluminiowa obudowa.

 

Z systemem:

Acer v3-722g z i7 i GTX850m GDDR5 Matryca HD+ dysk SSD msata 128 gb czyli oba dyski wewnątrz laptopa, przyzwoite chłodzenie. Windows 8.1

Lenovo y70-70 z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD, Podswietlana kalwiatura, głośniki JBL, windows 8.1.

lub mniejsza wersja Lenovo y50-70 w tej samej konfiguracji.

avatarek
komentarz
komentarz

Warto zwrócić uwage na MSI gt60 z i7 4 cores + gtx870

 

Jest znacznie wydajniejszy niz lapki z gtx860. Do tego ma sprawnijszy układ chłodzenia. JEst to laptop klasy DTR, desktop replacement


Jak byś wolał coś mobilniejszego to MSI ge40 z i7 + gtx850 gddr5 ( niewiele wolniejsze niz gtx860)

Znacznie lżejszy i mniejszy. 14 calowy

Paziuch
komentarz
komentarz

Hmm wszystko fajnie. Podaliście mi dużo propozycji za co dziękuję ale nadal nie wiem czy lepszym wyborem będzie MSI GE70 z i7 i GTX860m. czy  Acer vn7-791g z i7 i GTX860m. Nie znam się na tym i nie wiem jaka matryca jest lepsza itp itd. Zapomniałem dodać że chciałbym aby był to laptop 17,3''

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Moim zdaniem lepszy Acer vn7-791g z i7 i GTX860m. jest to nowosć ma lepsza matryce IPS niz PLS od MSI. No i lepiej wypada pod obciążeniem nic MSI.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.