x-kom hosting

[400zł] Drukarka laserowa

mnb
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

 

Chciałbym prosić Was o pomoc w wyborze drukarki laserowej mono. To, na czym mi zależy to dobry stosunek ceny do jakości oraz oczywiście ceny zamienników. Jakość wydruku nie musi być jakaś wybitnie dobra, ale zależałoby mi na tym, by bez problemu drukowała dokumenty, skany i zdjęcia w gorszej jakości, aby były czytelne, bo moja obecna atramentówka wyjątkowo słabo sobie radzi właśnie z tego typu wydrukami. Nie potrzebuję kolorowego wydruku, dotykowych ekranów czy innych bajerów. Drukarka ma drukować. Szybko, tanio i w dobrej jakości - tak to sobie wymarzyłem :)

 

Cena jest ceną wyjściową, ponieważ obecnie niezbyt orientuję się w cenach i funkcjonalności urządzeń. Jeżeli jest zbyt mała, a urządzenie będzie warte dopłacenia, również prosiłbym o propozycję i ewentualną korekcję kwoty.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez mnb

mgie45
komentarz
komentarz

Sporo osób poleca brothera 1102w ze względu na tanie, łatwo dostępne zamienniki (z tego co kojarzę to są Actis, Asarto i pewnie innych marek)

  • Dobra wypowiedź 1
mnb
komentarz
komentarz

W sensie HP 1102w, tak? :)

Dżony2
komentarz
komentarz

Czasami nie trzeba dawać aż 400 zł żeby kupic względnie dobrą drukarkę laserową. Przykładem jest np taki Brother.

mgie45
komentarz
komentarz

Ten brother też jest niezły, a jak z dostępnością zamienników do tego modelu?

  • 2 tygodnie później...
mnb
komentarz
komentarz

Przeglądając oferty, mój wybór padł na dwa modele, skrajnie różne od siebie:

 

- HP P1102w

- Brother DCP-1512E

 

I moje pytanie - różnica cenowa pomiędzy urządzeniem wielofunkcyjnym a drukarką nie jest ogromna, stąd chciałbym Was zapytać jak jest z awaryjnością, żywotnością, kosztem i jakością zamienników oraz działaniem tych dwóch sprzętów. Bez wifi przeżyję. Jak wygląda porównanie w kategorii - drukarka laserowa? Reszta (skaner) będzie używana sporadycznie.

Ogrodowa58
komentarz
komentarz

Ja mam w swoim biurze już od pięciu lat Brothera MFC-7840W i do tej pory nie mam z nim żadnego problemu. Sporo już w tym czasie przerzuciłem na nim zamienników więc myślę, że nie ma obaw o usterkę przy ich korzystaniu. Fakt, że za to urządzenie zapłaciłem wtedy znacznie więcej, ale pytałeś o awaryjność urządzeń wielofunkcyjnych Brothera więc piszę jak to wygląda u mnie. Skaner i podajnik chodzą bez zarzutów. Osobiście odraziłbym Ci HP, ja nie byłem zadowolony z ich eksploatacji.

  • Dobra wypowiedź 1
majmetro
komentarz
komentarz

Z Brotherem jest bardzo dobrze. Zamienniki bez problemu znajdziesz w dobrych cenach na aukcjach internetowych. 

Dobre opinie zbiera również to HP:

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/11264036

Tak samo jak Brother oferuje niedrogie tusze i jednocześnie wiele funkcji. Podajnik mieści aż 150 kartek tak więć nie będziesz musiał napełniać go tak często. Jest to wygodne. 

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz

Ten brother też jest niezły, a jak z dostępnością zamienników do tego modelu?

wiesz co nie ma problemów...sprawdzałem dzisiaj po sklepach i jest np w komputroniku i innych dużych sklepach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.