x-kom hosting

AMD Radeon R4 - opinie..

Brewmaster
utworzono
utworzono

Witam

Zostałem tutaj skierowany przez kumpla.. Wspominał mi dawno temu o tym forum i w końcu postanowiłem, że zapytam o rady jak i o opinie ;)

http://allegro.pl/laptop-lenovo-gamer-4x2-4ghz-8gb-500-radeon-500zl-i4883307850.html


Laptop, który zlinkowałem ma w sobie "wydajną" grafikę. Nie słyszałem jeszcze o Radeonie R4, a to dlatego, że posługiwałem się starymi sprzętami hehe ;)

Jakie są Wasze opinie o zintegrowanej karcie graficznej Radeon R4 ?

Osobiście preferuje komputery pc, ale ze względu na oczekiwanie o pracę, będzie lepiej jeśli kupię jakiegoś lapka, ponieważ nie będzie mnie w domu, a laptopa będę mógł zabrać ze sobą ;) 

Proszę o szybką odpowiedź

Youki
komentarz
komentarz

Jakie są Wasze opinie o zintegrowanej karcie graficznej Radeon R4 ?

Do sapera, oglądania filmów powinna wystarczyć. Ogólnie w tej cenie ten laptop jest kompletnie nieopłacalny, wydajność procesora też nie jest oszałamiająca, nawet na tą cenę.

Brewmaster
komentarz
komentarz

Jakiegoś wydajnego lapka polecasz do 1 600zł ? 

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Do 1600 Packardbell z i3ulv + GT740 - nieporównywalnie wydajniejsza karta graficzna.

 

Jeśli chcesz grać a nie "grać" to warto dołożyć do Acera E5-572G z i3m+4GB RAM+GT840. Najwydajniejszy sprzęt do gier za te pieniądze.

Edytowane przez Krieger

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.