x-kom hosting

Chcę kupić laptop, tylko jaki ( budżet ok. 4500zł )

HardYaoiBoy
utworzono
utworzono

Otóż tak jak w tytule planuje zakup laptopa, ale że jestem w kwestii komputerów całkowicie zielony wolę zapytać się co poleca ktoś kto się na tym zna. Jak wspomniałem mój budżet to coś ok. 4000 - 4500zł, planuje także wykupić ubezpieczenie do laptopa na 5 lat a to jednak też kosztuje ( chociaż sam nie wiem czy jest to opłacalne ). Mój ostatni laptop HP sprawdzał się bardzo dobrze i dlatego byłbym raczej nastawiony na tą firmę. Laptop bedzie używany w głównej mierze do gier, oglądania filmów i przeglądania internetu, a także do obsługi programów do obróbki filmów. Zależy mi także na stosunkowo mocnej baterii. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w wyborze ;) Z góry wszystkim dziękuje.

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

W tej cenie Acer Nitro VN7-591G z i7 + GTX860 - dobra matryca IPS, podświetlana klawiatura, miejsce na dodatkowy dysk SSD na złaczu M.2, cienka obudowa

 

Taniej Asus G551 / Asus N551 z i7+ GTX860. Ta sama wydajność, posiada dobrej jakości obudowe (grubsza a więc posiada napęd optyyczny), oprócz tego dobra matryca, podświetlana klawiatura, lepsze głosniki z subwooferem w zestawie

 

Najtaniej Lenovo Y50 z i7 + GTX860. Najtańsza propozycja z tą konfiguracją, posiada słabą matrycę w porównaniu do reszty, również podświetlana klawiatura, dobre głosniki firmy JBL

 

Z gamingowych laptopów jest jeszcze MSI GE60 z i7 + GTX860. Niezła matryca, podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD na złączu mSata

 

Wszystkie laptopy posiadają identyczną wydajność w grach.

avatarek
komentarz
komentarz

dołóż te 300 złdo MSI gt70 z i7 + gtx870

 

skok wydajności jest naprawde spory. Sam laptop to juz klasa wyzej jeśli chodzi o sprzęt

 

ewentualnie masz MSI ge60 apache pro z i7 + gtx860

MA świetną matrycę i ma sloty na dodatkowe dyski,

Ofc to klasa niżej pod kazdym względem wobec msi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.