x-kom hosting

Nieszczęsny posiadacz geforce-a 730..

HighAsKite
utworzono
utworzono

Witam po 7-letniej wiernej służbie mój geforce 9800gt dokonał żywota.

Jak wiadomo ekonomia nas nie oszczędza i niestety nie posiadam budżetu na wymianę karty. Na moje "szczęście" w ręce wpadła mi jedna z najsłabszych kart jakie wydała ostatnimi czasy nvidia..czyli gt 730 w dodatku jej najsłabsza wersja..  z szyną 128 bitów.. i  Cuda zaledwie 96. I teraz głupie pytanie od człowieka który nie ma pojęcia.. Czy takowa karta udźwignie grę typu Team Fortress 2 bez problemu (jest to w zasadzie jedyna gra poza Warframe i Total war-em w którą na tym pececie grałem). Napiszę tylko że reszta sprzętu dawała sobie z grą radę. Rozumiem że to co mam to syf .. ale TF2 ma 6-7 lat a grałem w tą grę jeszcze jak była płatna.

Jeżeli tak to czy mam szansę pograć sobie w Warframe. Nie chodzi mi tu o maks detale itp. po prostu o sprawne działanie. Byłbym wdzięczny za odpowiedź (tylko proszę bez odpowiedzi typu: "Wyrzuć to".. albo "Zmień kartę". Zdaję sobie sprawę że karta do której mam dostęp to kompletny badziew.. i gdybym miał możliwość to bym ją wymienił).

remek4x4
komentarz
komentarz

To ty masz tą kartę czy nie? Jeśli masz to zainstaluj i sprawdź, powinno nawet znośnie działać. Jeśli nie to określ budżet, powinno być wiele lepszych używek w tym przedziale cenowym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.