x-kom hosting

Spalony Radeon HD 7870 2GB i brak możliwości włączenia windowsa ?

Fixxy
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie chciałem się zapytać czy ktoś miał już taki problem albo wie jak go rozwiązać biggrin1.gif a więc grałem sobie w cs:go ... po skończonym meczu wyłączyłem grę i wszedłem w przeglądarkę i nagle zawiesiło mi kompa jakieś 'artefakty' wyskoczyły ... no to go zresetowałem i juę podczas ekranu ładowania zobaczyłem jakieś kropeczki potem 3 zielone kreski  i windows nie chce się włączyć z ciekawości włączyłem biosa a tam jakieś fioletowe paseczki nie wiem o co chodzi udało mi się go włączyć w trybie awaryjnym ale to tyle i tam tez ekran jest 'dziwny pokryty artefaktami' ktoś wie co się mogło spalić albo zepsuć a gdy chce normalnie odpalić windowsa to jest ładowanie i nagle black screen i nic sie nie dziej a w awaryjnym mogę go odpalać i teraz moje kolejne pytanie czy przez spaloną grafikę mogę mieć problemy z uruchomieniem windowsa ?

Gość
komentarz
komentarz

MOZESZ I MASZ

  • Dobra wypowiedź 1
Fixxy
komentarz
komentarz

Hmm a coś więcej ?

Gość
komentarz
komentarz

Nikt ci tu nie pomoze ;)

Fixxy
komentarz
komentarz

Czyli gwarancja tylko ?

Gość
komentarz
komentarz

tylko

Fixxy
komentarz
komentarz

Ehh no ale żeby tak się sama spaliła i to jeszcze teraz :(


No ale że w trybie awaryjnym mi działa a tak normalnie to już nie ?

Mortis18
komentarz
komentarz

kombinuj, a nie odrazu karte na gwarancje

 

mozesz rozlozyc kompa na częśći i spowrotem złożyc, albo chociaz wyjac i wlozyc karte

mozesz tez wyciagnac bateryjke w plycie glownej, odczekac 10 min i wlozyc

mozesz sformatowac kompa 

 

albo sprawdzic karte na innym kompie, jesli tam tez bedą artefakty to znaczy ze jest uszkodzona

Fixxy
komentarz
komentarz

Formata nie mam jak zrobic jak na ten moment a z sprawdzeniem jej jest problem bo większość moich znajomych albo ma lapka albo takie kompy ze nie mam jak jej sprawdzić :/ hmm złoże go jeszcze raz moze cos to da i wyciągnę bateryjkę 


A moze to być cos z systemem ?; D dodam ze pirat i juz miałem kiedyś taka akcje ze przez windowsa nie wykrywalo mi karty sieciowej i musiałem formata robic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.