x-kom hosting

DDOS ataki

lk1993
utworzono
utworzono

Witam od kilku dni dostaje w grze (nawet wiem od kogo) DDOS(lub dos nie wiem nie znam sie) ataki które rozłączaja mi internet na średnio 20min. Mam internet w Virgin media ze stałym IP i wychodzę z zapytaniem czy moge się przed kolejnymi ataki uchronić? Nie jestem żadnym informatykiem i słabo się na tym znam, więc jeśli jest jakaś opcja na ochronę to proszę o opisanie chociaż w skrócie.

 

 

Pozdrawiam

politolog
komentarz
komentarz

więc jeśli jest jakaś opcja na ochronę to proszę o opisanie chociaż w skrócie.  

Porządny antywirus i router .

lk1993
komentarz
komentarz

Mam avasta ze względu na freeware a zmiana routera raczej nie wchodzi w gre. Czytałem o programie zmieniajacym czy blokujacym VPN tylko czy to pomoże jak już ktoś zna moje ip?

politolog
komentarz
komentarz

Mam avasta
Masz czarną dziurę a nie antywirusa :E .
  • Dobra wypowiedź 1
Mass_Turbator
komentarz
komentarz

Jeżeli ten ktoś ma stałe IP to na routerze można zablokować ten adres.

politolog
komentarz
komentarz

Zaistaluj sobie chociaż NODA 32 , jeżeli zmiana routera nie wchodzi w grę .

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Albo może lepiej jakiegoś firewall'a. Tutaj bardziej chodzi o ataki z z sieci, jeśli faktycznie takie są, to firewall powinien je wykryć.

 

Tutaj masz całą listę do wyboru:

http://www.dobreprogramy.pl/Zapory-sieciowe-firewalle,Programy,Windows,66.html

 

Wybierz bezpłatny np Zone Alarm.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.