x-kom hosting

Najlepsza marka notebooka..?

Rudyy
komentarz
komentarz

drodzy panstwo:D nie przesadzajmy by laptopy 10 lat nam sluzyly:D bo parametry to sa trupów wtedy:P starczy jak lapek bezproblemowo pociagnie 5 lat ;-) potem i tak kazdy z nas czuje sie zle ze ma slabego lapka i nic na nim nowego nie moze robic ;-)

szczepan522
komentarz
komentarz
nie przesadzajmy by laptopy 10 lat nam sluzyly:D

i tu sie grubo mylisz !! a np. stacje diagnostyczne ?? w takich miejscach nie jest potrzebny super wymagający sprzęt... nie ma sensu inwestować w lapka za 4k skoro on on i tak stoi i sprawnie spełnia swoją funkcję ;)

starczy jak lapek bezproblemowo pociagnie 5 lat

czy ja wiem...

potem i tak kazdy z nas czuje sie źle ze ma slabego lapka i nic na nim nowego nie moze robic

"nowego" ?? czyli co ?? zainstalować viste ?? hmmm wiesz świat nie kończy sie jedynie na nowościach jeśli jesteś prawdziwym fanatykiem to interesujesz sie równie i starszym sprzętem... wiem ze świat sie rozwija do przodu itd. itd. ale granie w gry itp... to nie wszystko !!! wiesz od takiego starego sprzętu możesz sie wiele nauczyć... a wątpię żebyś rozkręcał lapka na czynniki pierwsze za 4k ;) a takiego starego można a w przypadku gdy coś padnie możesz kupić części sam i równie sam ja wymienić ehhh to chyba jest największa frajda ;)

M4tth3w
komentarz
komentarz

Tak samo jak do firm..

Moi rodzice prowadzą firmę i dałem im mojego starego FS'a.

Po co firmą super sprzęty? :D

Na drukowanie jakiś pierdół :P

Owszem ten FS się popsuł to go naprawiłem..

szczepan522, tak to frajda wymieniać części :D

Ale niestety, taka jest prawda, nikt nie chce pracować na starym sprzęcie i to nie tylko ze względu na gry.. ;)

Np, jakbyś się czuł gdybyś pracował > na czymś takim < ?

Na to pytanie odpowiedz sobie sam :D

szczepan522
komentarz
komentarz
szczepan522, tak to frajda wymieniać części

wiesz dla mnie jest to frajdą tak samo jak jest frajdą zastanawianie sie nad różnymi sytuacjami z którymi komputer nie może sobie porazić ;) (np. czemu nie widzi sieci, czemu winda szwankuje, jakie stery które gdzie i do czego... itp... wiesz taka mała pasja ;))

Ale niestety, taka jest prawda, nikt nie chce pracować na starym sprzęcie

Ale niestety, taka jest prawda że nie wszyscy chcą inwestować w sprzęt bo jakby nie patrzeć firmy traktują sprzęt komputerowy jako zło konieczne a wszechobecna biurokracja nie pozwala nam na przechowywanie wszystkich danych na komputerach, w firmie komp jest potrzebny by napisać jakieś pismo lub coś w tym stylu... przecież pani Jadzia która nie wie co to płyta gł. nie będzie narzekała na słaby procesor a gdy sie coś przywiesi to zaraz robi panikę i opowiada jaki to ona ma stary i zły sprzęt ;) ale gdybyś jej włożył stary sprzęt do nowej budy to by sie uśmiechnęła od ucha do ucha... wiesz takich przykładów mogę tobie podawać na pęczki a pracownik w firmie i tak skazany jest na sprzęt stary i awaryjny ;) pamiętaj bez takiego sprzętu informatycy nie mieli by pracy... ciekawe co by twój pracodawca powiedział gdybyś zaproponował mu modernizacje sprzętu komputerowego na 100 miejsc pracy ;) oczywiście miały by to być nowe komputerki :P hmm no ciekawe :D

Np, jakbyś się czuł gdybyś pracował > na czymś takim < ?

jak dla mnie no problem wypisać jakieś pisemko itp... a co niby chcesz na nim grać ?? w biurze ?? ehhh

Na to pytanie odpowiedz sobie sam

Wiesz ja nie muszę sobie odpowiadać na to pytanie bo znam odpowiedz ;) ale ciekaw jestem co odpiszesz :P

Rudyy
komentarz
komentarz

wiecie ja np. mialem na mysli ze nikt nie chce pracowac na starym sprzecie i nie mysle tu o pracy biurowej tylko np. projektanta, budowlanca , architekta;-) nie wiem czy widzieliscie wymagania sprzetowe nowego autocad 2008 :D normalnie nie jedna gra sie lamie przy tym :D i wies zkoles ma lapka z przed 4-5 lat ma autocada 2005 na nim smiga fajnie, ale chcialby sie przzucic na 2008 poczytal, obejrzal u kumpli, widzi ze jest wiele przydatnych opcji, ale jego komp nie pociagnie tego ;-) Albo Archicad , tez trza przyznac ze wymagania to on nie ma malutkie :P

szczepan522
komentarz
komentarz
np. projektanta, budowlanca , architekta;-)

no tylko że taki koleś ;) ma najczęściej własną firmę, pewnie też dorabia w innej firmie kilka groszy, robi projekty itd... :P za co zgarnia naprawdę gruuubą kasę ;) i stać go na wydatek rzędu 7k-8k na sprzęt który mu pociągnie kilka lat... według mnie na rynku komputerowym jest takie zróżnicowanie sprzętowe że każdy powinien znaleźć coś dla siebie czy jest ktoś bardziej lub mniej zamożny... a wracając do tematu, to zauważcie jaki sprzęt komputerowy z przed kilku lat sprzedaje sie najlepiej ?? oczywiście że markowy... IBM, HP...

M4tth3w
komentarz
komentarz

Wniosek z tego jednak taki, że każdy woli nowy sprzęt :D

Co do starych jest frajda z wymienianiem części itp. ale jednak każdy woli mieć nie zawodnego kompa.

//Nie nabijaj postów, pisz z sensem. Kurzun

TalenXP
komentarz
komentarz
Wniosek z tego jednak taki, że każdy woli nowy sprzęt :D

Co do starych jest frajda z wymienianiem części itp. ale jednak każdy woli mieć nie zawodnego kompa.

Bezsensowne nabijanie postow....

"Wniosek z tego jednak taki, że każdy woli nowy sprzęt" - cóż za dedukcja... :)

"Co do starych jest frajda z wymienianiem części itp. ale jednak każdy woli mieć nie zawodnego kompa." - a to co przeblysk geniuszu i finalne podsumowanie?

Co do tematu aktualnie najlepiej kupic Toshibe(lub tanszego HP), poniewaz jest to sprzet bardzo dobrej jakosci i jest najmniej awaryjny

Dobre produkty ktore w porownaniu do innych firm (asus, acer) bardzo ulatwiaja funkcjonalnosc i wydajnosc, min. dzieki dobrze dobranym parametrom...

Kurzun
komentarz
komentarz

Zdecydowanie najlepiej kupić IBM, Dell, Toshiba, Hp w takiej kolejności. Odradzam za to z całego serca Compale i FS.

Rudyy
komentarz
komentarz

w moim odczuciu dell nie jest teraz jakas swietna firma od lapkow. Bardziej bym postawil na HP , dele byly dobre jakies 4 lata temu.

M4tth3w
komentarz
komentarz

Moim zdaniem tak samo..

Ale co do IBM, to wyglądają jak z jakiegoś ubiegłego wieku :P

Zależy też do czego jest Ci potrzebny notebook.

Jeśli dużo na nim pracujesz i jest to komputer 'do zarżnięcia' a masz dużo kasy, to nie warto inwestować, w coś drogiego, możesz kupić dobrego lapka jakiejś kiepskiej firmy, i za dwa lata kupić nowego, a na pewno już będzie lepszy :D świat idzie przecież z postępem.. :D

TalenXP
komentarz
komentarz

Najlepiej w Stanach schodzą obecnie jak swieze buleczki laptopy HP...

Dlaczego?

Poniewaz sa dobrej jakosci, wszyscy je chwala a przede wszystkim sa atrakcyjne cenowo...

korr
komentarz
komentarz

ja mam hp i nie zaluje.. przynajmniej na razie ;)

wybor nawet samej marki powinien byc przemyslany takze pod katem przewidywanego sposobu eksploatacji- nie potrzeba thinkpada do komputera spedzajacego np70% czasu w jednym stalym miejscu w domu czy firmie, reszte czasami gdzies polezy w torbie czy na innym rownym czystym pachnacym stole :)

'najlepszy notebook' to chyba raczej dla kazdego sprawa indywidualna.. jakas wypadkowa ceny, marki, wydajnosci i procentu wykorzystania mozliwosci. moze miec 5 wyjsc usb, a ktos korzystal bedzie tylko z myszki i czasami pendrive;

w zaleznosci od przeznaczenia ludzie potrzebuja czolgu albo malegia fiata- psioczenie na acery, ze sie lamia przy zawiasach chyba nie powinno odstraszac ludzi, ktorzy nie zamykaja notebookow na noc, bo i tak stoja w domu.

moim zdaniem logiczna odpowiedzia na pytanie bedzie marka oferujaca najdluzszy okres gwarancji-ale sa jeszcze przeciez gusta, o ktorych sie nie dyskutuje ;)

Rudyy
komentarz
komentarz

to moze zmienmy troche kat rozmowy, i porozmawiajmy jaki laptop jest dobry do czego ;-) i dlaczego tak uwazamy ;-) jakiego mamy i jakie ma on parametry co chcemy na nim uzyskac i do czego nam sluzy ;-) bedzie ciekawiej i przdatniej ;-)

Kurzun
komentarz
komentarz
Ale co do IBM, to wyglądają jak z jakiegoś ubiegłego wieku

No i co to ma do rzeczy? Wygląd to nie wszystko.

jaki laptop jest dobry do czego

Jeżeli ma służyć jako stacjonarny, nieruszany z miejsca, do gier do kadłub - dobry stosunek wydajności do ceny.

Jeżeli czasami w teren zabrać musisz to Toshiba, Hp - dość wytrzymałe i nie takie drogie.

Jeżeli ma pracować ciągle w terenie to IBM - super wytrzymały ale niestety drogi.

Sean
komentarz
komentarz

wlasnie mam 2 letniego acerka na kolanach...dla mnie bomba ... jednak najlepiej widzi mi sie Asus

M4tth3w
komentarz
komentarz
wlasnie mam 2 letniego acerka na kolanach

A mówiłem, że to dobra marka :D

Już nie robi takiego sprzętu jak kiedyś :D

Acer'y są teraz na prawdę porządne :)

//Ile razy można powtarzać żebyś pisał na temat a nie nabijał posty?! Jeżeli już napisałeś to podeprzyj swoją wypowiedź argumentami lub chociaż krótkim opisem dlaczego tak a nie inaczej. Kurzun

wujekrat
komentarz
komentarz

Sądze,że ASUS.

Często bywam u kumpla, który ma ASUSA i sporo mam z nim styczności. No cóż sprzęt super. Wytrzymały. Ma fajną obrotową kamerkę i wygląda jak ze stali. A po za tym prawie żadnych wad. :):):):):):):):):):):):):)

dell4u.pl
komentarz
komentarz

Polecam Dell - bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Używam w pracy i w domu, więc naprawdę mogę polecić.

cooperS
komentarz
komentarz

DELL, toshiba, fujitsu siemens, hp.

M4tth3w
komentarz
komentarz

Co do Toshiby to ja nie polecam..

Mam A200 i po miesiącu poleciała matryca :(

  • 4 tygodnie później...
wermina
komentarz
komentarz
dokladnie lenovi i ibm to to samo ;-) cena dlatego taka wygorowana bo material z jakiego zrobione i czesci sa dobrej naprawde dobrej jakosci, sam posiadam jedno z lapkow ibm'a t40 niby mial miec fabryczna wade, a pomimo tego jej nie widac ;-) ponad to wracajac do ceny.... za klase biznesowa sie placi :D ale jak sie przelozy na czas jaki on nam bedzie sluzyc to warto dolozyc 1000-1200 zł wiecej ;-)

Lenovo i IBM to jest to samo od serii "T" wcześniejsze to poprostu Lenovo. :D

Speaknet
komentarz
komentarz

HP, Toshiba, IBM :)

Posiadam HP Pavilion dv6615ew i powiem że jest naprawdę dobry lapek. Dobra jakość, wytrzymały, pracuje się na nim swietnie... a i jest bardzo piękny ;D polecam

matikte
komentarz
komentarz

A ja mam HP a konkretnie model <HP Pavilion> i kategorycznie odradzam!!!! sprzet byl dwa razy na gwarancji, pierwsze po 2 dniach spalil sie HDD a po pol roku plyta glowna, po czym gwarancja sie skonczyla i popsul sie ponownie. Nie dzialaly glosniki wbudowane i microfony. Nie wiem czy to wady tylko mojego notebooka ale zle doswiadczenia juz sa, Teraz kupowal bym Toshiba Satelite.

Hammer
komentarz
komentarz

Zdarzają się przecież takie ,,trafione'' egzemplarze. Mam Lapka HP i zdecydowanie polecam. Gdyby nie HP kupiłbym pewnie Toshibę lub Acer'a :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.