x-kom hosting

Gry godne polecenia - propozycje użytkowników

demi
komentarz
komentarz

zdecydowanie counter-strike 1.6 STEAM

de_aztec
komentarz
komentarz

Według mnie:

Przygodowe:

Syberia 2, Broken Sword The Sleeping Dragon

Wyścigi:

Need For Speed Underground 2, Midnight Club 2 oraz seria Toca Race Driver

Symulatory:

Flight Simulator X

Bijatyki:

Jedyna w jaką było mi dane pograć to Guilty Gear X2 i mogę ją wam polecić bo na PC chyba nic lepszego nie znajdziecie

Hack 'n Slash:

Sacred, Titan Quest, polska produkcja Frater

Inne gry to:

Seria Splinter Cell ale bez Double Agent

Hitman 1, 2

Cold Fear - fajny klimat, wciągnęła mnie

Shellshock Nam 67' - jeśli kręci cię wojna w Wietnamie musisz zagrać ;)

Ghost Recon ale zwykła, pierwsza część

Call of duty 1, United Offensive, 2

Medal Of Honor: Allied Assault, Pacific Assault

Warcraft 3 i Armies Of Exigo ze strategii

Heroes 5 bdb strategia turowa z tego gatunku równie dobra gra to Etherlords 2

Hidden and Dangerous 2 - gra wojenna która mnie pochłonęła :P

To chyba wszystko co teraz pamiętam. Jeśli coś mi się przypomni to napiszę.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Call of duty 4.Gothic 1,2,3 , Pro evolution soccer wszystkie czesci,Assasins Creed,Test drive unlimited,Colin Dirt,

  • 2 tygodnie później...
mjpawlowski
komentarz
komentarz

Polecam Assassin`s Creed, Mass Effect (gra jest cudowna-przynajmniej dla mnie ;) ), KotOR, Lords of Everquest, Władca Pierścieni-Bitwa o Śródziemie 1 i 2, Lego Star Wars (jak masz ochote ponawalać Lego-watych szturmowców i troche się pośmiać) ;)

Pozdrowienia ślę!!! ;)

OneMoreTime
komentarz
komentarz

a ja polecam Ultime Online ;]

alek642xcw
komentarz
komentarz

Call of Duty 4,Crysis,Splinter Cell,Kotor I i II,Need For Speed Most Wanted,Counter Strike Source,Half-Life 2,Garrysmod(tylko Zombie Survival),Synergy,Portal,Team Fortress 2,Max Payne 2,GTA SA.

  • 4 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Ja poleceam z czystym sumieniem - S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla. Fabuła i grafika na maxie - miód, cód i orzeszki :P

No i oczywiście klasyka - Counter Strike 1.6 i Source :)

szoch
komentarz
komentarz

Polecam Mass Effect ekstra fabuła Crysis Wiedźmin PES 08 Assassin's Creed fajnie można po dachach poskakac

Donator
komentarz
komentarz

A co polecicie mi z tych gierek za 10 zl :D ? http://www.gram.pl/art_8A7eHu7_Prezentujem...i_upercena.html

Sam nie wiem co wybrac, jest chyba z 30 pozycji, oczywiscie dla dzieciakow odpadaja gierki, no ale za dyche to z pare moge wziac, tylko nie wiem ktore sa warte jeszcze uwagi, a w sumie kazdy rodzaj gry mi pasuje :P

Czabi
komentarz
komentarz
A co polecicie mi z tych gierek za 10 zl :D ? http://www.gram.pl/art_8A7eHu7_Prezentujem...i_upercena.html

Sam nie wiem co wybrac, jest chyba z 30 pozycji, oczywiscie dla dzieciakow odpadaja gierki, no ale za dyche to z pare moge wziac, tylko nie wiem ktore sa warte jeszcze uwagi, a w sumie kazdy rodzaj gry mi pasuje :P

Z tych gierek to zdecydowanie najlepszy jest Gothic

Donator
komentarz
komentarz

A True Crime z czym to sie je ?

holt
komentarz
komentarz

cos miedzy GTA a Driverem, troche z Mafii dobra gierka ma 2 lata ale nadal jej fabula i wykonanie jest konkretne.

kryptos
komentarz
komentarz

Ja polecę Scratches - świetna przygodówka, leciwa trochę, ale wciąga... dziś już takich raczej nie robią.

Jedyna przygodówka point&click, która mnie ostatnio zaciekawiła to Dracula: Origin, ale niestety - zbyt krótka, zagadki do trudnych nie należą.

Buster
komentarz
komentarz

Seria Splinter Cell ale bez Double Agent ( tak jak de_aztec :P )

Call of Duty, szczególnie 2. Dla mnie 4 straciła swój klimat

Crysis

GTA Vice City - San Andreas mi się nie podobało

Heroes IV <- najbardziej znienawidzona przez większość część serii :)

Need for Speed zarówno te najstarsze (II, Porsche cośtam itp.) jak i najnowsze

Counter Strike

Seria Colin McRae (szczególnie DiRT)

TrackMania Nations i Nations Forever - 2 bardzo fajne darnowe wyścigówki :)

TES: Morrowind i Oblivion

Max Payne, Max Payne 2

Wiedźmin

Battlefield 2 Multiplayer

Seria Age of Empires

Far Cry

  • 2 tygodnie później...
keo123
komentarz
komentarz

Guild Wars:Propheices

Guild Wars:Nightfall

Guild Wars:Factions

Guild Wars:Eye of North

Counter Strike:1.6

Counter Strike:CZ

Counter Strike:S

Half Life

Half Life 2 (Episode Two)

Day of Defeat

Day of Defeat:S

Ricochet

CS:CZ(Deleted Scenes)

Team Fortress

Need For Speed: Pro Street

S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky

  • 2 tygodnie później...
URuz
komentarz
komentarz

Wiedźmin,Gears of War,Need for Speed Most Wanted,Heroes3 z dodatkami,Medieval2+Królestwa,Stalker Clear Sky

Alberto
komentarz
komentarz

NFS Undergroung, Heroes3 z dodatkami SoD i AB, Rainbow Six + dodatki, Cs 1,6 :) no jeszcze tego troche by sie znalazło:) nie wspominajac o Diablo i reszcie. A ostatnio troche w Spore Grałem i powiem wam ze to fajna gierka jest :D najbardziej fajna jest w nich cała otoczka, np to jak mamy mozliwość kreowania swojego potworka, wyglad i jak ma sie żywić. Nawet ściąnałem sobie z ich stronki fabryke stworów. Fajna sprawa :) a Wy graliscie?

togier
komentarz
komentarz

Test drive unlimited,Company of Heroes,Hidden and Dangerous,Cod 2,Civilazations no i Prawie wszystkie The Settlers

asters
komentarz
komentarz

A ja polecę dość nowy tytuł a konkretniej SPORE. Według mnie ciekawa gra, można się fajnie pobawić kreując swojego stworka itd zreszta radzę sobie sciągnąć fabrykę stworów i zobaczyć jak to działa. http://eu.spore.com/whatisspore/creaturecreator.cfm?lang=pl Spoko zabawa poleca.

MisiaQ25
komentarz
komentarz

Jesli chodzi o gry przez przegladarke to Bloodwars bije wszytskie na glowe :D

DerangeD
komentarz
komentarz

Ja osobiscie polecam trylogie Prince of persia tzn. the sands of time, warrior within, the two thrones oraz czesc ktora wyjdzie w grudniu. Godne polecenia sa jeszcze nfs mw, underground 2, diablo 2, devil may cry tak jak i na ps2 jak i 3,4 na pc i konsole.

Alberto
komentarz
komentarz

BloodWARS rządzi !!!!!!!!!!!!!!!!! tez w to gram !!!!!!

Widze, ze nie tylko ja gram teraz w SPORE, gra jest supeer !!!!! no i ta fabryka wymiata :)

sword
komentarz
komentarz

Ja narazie ściągnąłem tylko fabryke stworów z tąd http://eu.spore.com/whatisspore/creaturecreator.cfm?lang=pl i jakoś na dniach najprawdopodobniej będę sobie kupował grę i pogram troche bo moze byc naprawdę dobra zabawa.

Nevee
komentarz
komentarz

Lineage II - to mistrzostwo mmorpg ;] (polecam darmowy serwer l2-passion, kiedyś "Everlast")

Crysis - grafika, ciekawy system fizyczny i to co najważniejsze w silniku Crytek'a możliwość przemieszczania się po całej planszy gry, bez niewidzialnyhc ścian, czy przeszkód nie do pokonania ;)

Assassin's Creed - Świetny pomysł na grę i wreszcie coś oryginalnego

Gears of War - najbardziej wciągająca w klimat gra wszechczasów ;D

buli15
komentarz
komentarz

A ja polecę grę dla wąskiego grona użytkowników, jedyną w swoim rodzaju.

Czy grał z was ktoś kiedyś w Menedżera siatkarskiego, jeśli ktoś chciał, a nigdy nie mógł znaleźć to polecam grę Volleybal Manager. Gra jest całkowicie darmowa, zawiera około 30 lig 9000 prawdziwych zawodników itp. Cały opis dowiecie się na oficjalnym forum gry - http://www.vm.e-siatka.pl/index.php :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.