x-kom hosting

Gry godne polecenia - propozycje użytkowników

juliann449
komentarz
komentarz
Dnia ‎13‎.‎08‎.‎2015 o 12:56, dgru napisał:

 

 

Co ciekawe w gry tego typu gra moja szanowna małżonka :)

- przepraszam, ale nie wierzę! ;) hehehe

W ogóle kobiety lubiące gry komputerowe (pomijam jakieś skakanie na matach czy czymś tam innym przed telewizorem przy konsolach) to dla mnie legendy. Moja lepsza połowa zdecydowanie mówi nie komputerowym zabawom i (dzięki Bogu!) wybiera aktywność w życiu realnym.

Mimo wszystko pozdrawiam wciąż chyba nieliczne grono kobiet grających :)

 

p.s. przepraszam z OT

 

Niekoniecznie. Jestem kobietą i pogrywam sobie w Wiedźminą, a wcześniej w Gothica, Newerwinter Nights i podobne:)

  • 7 miesięcy później...

Qikchen
komentarz
komentarz

-PC-2000-2008

far  cry *

Metal  ger  solid 2 *

Prince of piersią piaski czasów *60%

Blood bowl

Ragdoll- Kung fu *

Project:xenoclone

Trine 

Magic  marker 

Desery law *

Painkiler *

The club

Brawl 

The inner  world 

Train  simulatro 

 

 



 

-Amiga-1989-2000


 Breathles *

Gloom 

Super frog *

Socer Kids

The Lost vikings *

 Hisar 2

Hisar 3 *

Celtic legends

Alien  breds 

Legion

Aladyn *

Lion King

Worms 

Universe for The  comander  *

Legends  of Legia 

    -#----------------Stare gry  ZNA  KTOS  JE  

Android 2017

Star Wars comander * hit

Exiles free

Ninja  panda *60%

Gloomy dunegons 

Bid  wars *

Reid dead  rising

Bullet  FORCE *   -hit

War of colony *

Izanagi  *

Nova 3 free *

TRAFIC  raider *

Six  guns  *

Evolution  batle of utopia *

Mickey free *

Beauty *

Cover  fire *

Pac Man kart *

Galaxy of fire

Tormentum demo

Troll 

Warhamer  40.000 space Wolf *

OrcWar clash  rts 

Roman war 3d *

Clash of orcs  Royal war *

Bloky  story  war Craft 

Lazors 

Warlords  turn based *60%

Gangster Vegas crime *

Gangster  Vegas mafia *

Madout2 

Brothers  in arms 3 *

Blitz  brigade 

Real racing *

Pes 2017  pro  evolution *60%

Koszykowka 

Tom  raider 2

Syberia

Real steel  world  robot *

King artur 

Ranal S monday 

The walking  dead *

Symulator pociągu *

Mortal  Kombat 10

Fury of The  furies *

High Speed race: racing  need  *

High  school simulate  2017 

Jungle adnverture 2

Drawing cartons2  *

Cyklades planszowa*

Magia i  miecz

Monopol

Jam  jar 

Hydraulik *

Diverson

Dragon land

My free  cirus 

 

Virtual  dj 

Lyan 3d

Mój kompozytor pro

Luzik kration 2psx   



  •  
  • Znacie  pisać   

 

 

 

 

 

 

 

 

  8 godzin temu, Qikchen napisał:

Stare gry  jakie mieliście możliwość  grania.podawac  tytuł

???

PC 2015-2017

GTA5 *

TOMB RAIDER RISE  OF *

FAR  CRY  PRIMAL *

STAR WARS BATTLEFRONT 2 *

Watch DOGS2

Deus ex mankind divided

Raid world war2

Horizon *

The crew  beta 

Hob 

Nier  automatia 

State of decam 

Witcher3

Unravel a

Sea of inieves 

Faulot 4

For honor  *

Homefort

Warhammer 2 total war *

Northgard *

Speelforce3 *

0 A.D *

     

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Dawno nie grałem w tak wciągającą grę, takiej miodności nie widziałem od dekad. Gra nazywa się X-Piratez i jest totalną konwersją Open XCOM, czyli darmowej przeróbki oryginalnego UFO Enemy Unknown. Kierujemy poczynaniami grupy skąpo ubranych, pięknych mutantek. Budujemy swoje bazy, kupujemy statki, broń, wyposażenie, prowadzimy badania, napadamy na inne frakcje, polujemy na potwory, bronimy słabszych, itd, itd. Fabuła jest najmocniejszą stroną gry, jest ona rozbudowana do potęgi, pełna humoru i ciekawa. Po przeprowadzeniu około stu badań nadal pozostaje mi 90% jeszcze do odkrycia.

 

Ta gra nie polega na bezmyślnym zabijaniu. Możesz szybko skończyć grę jeśli będziesz zabijał kogo popadnie. Ba, zabijanie się nie opłaca, bo więcej dostaniesz za obrabowanie, bądź wzięcie okupu za jeńca. Albo możesz z niego lub jej zrobić swojego niewolnika.

 

Humor jest przedni. Nie raz przyjdzie ci walczyć z humanistami, czyli czystej krwi ludźmi zabijającymi mutantów. Ubrani w białe kaptury i uzbrojeni sznur do wieszania, albo w mundurze wermachtu. Albo będziesz bronił wieśniaków przed zamaskowanymi panienkami ninja. Czasem wpadniesz do jakiejś świątyni by odciążyć kapłanów  od nadmiernego bogactwa. Albo będziesz ratował piękne mutantki z rąk alfonsów, strzeżone przez b-boy'ów, harleyowców i prostytutki.

 

Na początku zaczynasz z bronią palną z epoki renesansu a ręczną z czasów kamienia łupanego, dosłownie, łuk dopiero musisz wynaleźć. Ale kończysz na kosmosach i magii voo doo.

 

Gorąco polecam ! Gameplay:

 

 

 

Apropo instalacji, tutaj ściągasz moda, w pierwszym poście: https://openxcom.org/forum/index.php/topic,4465.0.html

Tutaj masz UFO Defense: http://www.myabandonware.com/game/x-com-ufo-defense-1pl#download

Tutaj inne źródło abandonware: http://oldgames.ru/oldgames/files/X/X-Com_UFO_Defense.rar

 

Zawartość UFO Defense kopiujesz do katalogu /UFO moda.

Grę uruchamiasz z pliku: OpenXcomExPlus37.exe

W ustawieniach Game Options ustawiasz moda Piratez jako głównego.

 

 

Edytowane przez MasterYoghourt
  • Super 1
rolekwitek
komentarz
komentarz

Ja ostatnio tłukę w prison architect, bo dobrze zabija czas

  • 1 miesiąc później...
RaneMoro11
komentarz
komentarz

Mirror's Edge

Mirror's Edge: Catalyst

Gry, na które warto przeznaczyć parę dni swojego życia :) Gra jest zrobiona naprawdę idealnie, są to dwie najlepsze gry, w które grałem :) 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz
15 godzin temu, RaneMoro11 napisał:

Mirror's Edge

Mirror's Edge: Catalyst

Gry, na które warto przeznaczyć parę dni swojego życia :) Gra jest zrobiona naprawdę idealnie, są to dwie najlepsze gry, w które grałem :) 

Na gry-online.pl 4 tysiące graczy dało ocenę 8.5. Ta gra musi być więc dobra, imo.

  • 3 tygodnie później...
NelsonPL
komentarz
komentarz

Mafia 3

Battlefield 1

Fifa17

 

Quantum Break --obecnie w to gram (wersja 104GB)

Polecam--wypasiona giera.

NelsonPL
komentarz
komentarz (edytowane)

W tej chwili gram w Quantum Break.

Gierka jest super wypasiona.

Gram oczywiście jak zawsze na full ustawieniach graficznych z doskonałym dźwiękiem  5.1 DTS (Logitech)

Bez tytułu.jpg

Screen z gry....

Edytowane przez NelsonPL
  • 4 tygodnie później...
smolak
komentarz
komentarz

Ja polecam Śródziemie: Cień Wojny. Wciąga jak cholera, pamiętam, że miałam jeszcze gdzieś Śródziemie: Cień Mordoru, ale ta część zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu. ;)

Michara
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja każdemu mogę polecić serie gier Wolfenstein :) 

 

W swoich najgorszych momentach Wolfenstein: New Order to nierówny FPS z wyjątkowo średnią sztuczną inteligencją i scenariuszem, który traktuje się zdecydowanie za poważnie. Ale gdy naprawdę pokazuje pazur –, krwawa, dynamiczna i wściekle :P satysfakcjonująca strzelanka z niemalże niezniszczalnym głównym bohaterem. :huh: Nowym przygodom Blazkowicza niestety daleko do ideału, ale kiedy deweloperzy oddają nam do dyspozycji arsenał zdolny zrównać z ziemią niewielkie państwo, otwartą lokację i tonę nazistów do wybicia, trudno się tym przejmować. :V

 

https://goo.gl/Rwkeik

Edytowane przez Michara
Błąd w tekście
  • 2 tygodnie później...
Ja-neck
komentarz
komentarz

Witam grono forumowiczów!

 

Poszukuję gier co-op aby pograć z dziećmi (i żoną :) ) na dwa pady :)

Konkretnie poszukuję czegoś w stylu:  LEGO Harry Potter 5-7 albo Super Mario 3D World.

Chodzi o perspektywę gdzie sterujemy dwoma postaciami na 1 ekranie, nalepiej z elementami przygodowymi, bez potoku krwi :)

dzięki serdeczne!

DiMateo
komentarz
komentarz

A może Fifa? :D

  • 11 miesięcy później...
Petun
komentarz
komentarz

Nowy Black Ops nie zawiódł. Zombie trzymaja poziom i battle royale fajnie zrobione. Mogłem już ograć wcześniej bo zakupiłem pre-order w Media Expercie.

  • 3 miesiące później...
Dellu
komentarz
komentarz

Kilka gier, które mnie wciągneły w ostatnim czasie

 

Wiedźmin - trzecia część

Seria Dragon Age ( grałem we wszystkie 3 ale jednak najbardziej podobała mi się pierwsza część)

 

oraz Tropico 5 - moim zdaniem najbardziej udana część z serii. Grafika zbytnio się nie zmieniła od części poprzedniej, bardzo wciąga oraz ma ciekawe scenariusze. 

  • 1 miesiąc później...
WINDOR
komentarz
komentarz

Polecam Mutant Year Zero ;D

  • 2 miesiące później...
perin
komentarz
komentarz

Jak ktoś lubi strategie to polecam polski Hard West I Phanthom Doctrine o agentach . Tylko warto poczekać na promocje na Steam i wtedy kupić.

  • 2 tygodnie później...
Mogeto
komentarz
komentarz

polecam Prince of Persia 2008 - niby krytykowana bo nie trzyma się schematów z poprzednich odsłon, ale mamy tutaj ciekawą historię, fajny bajkowy klimat, miłą dla oka "namalowaną" grafikę która sprawia, że gra starzeje się dużo wolniej

  • 11 miesięcy później...
noff
komentarz
komentarz

Polecam nowy Might & Magic X :Legacy

Pewnie starsi gracze, którzy wychowali się na wcześniejszych wersjach powiedzą, że to syf, ale mnie się bardzo podoba i razem ze szwagrem pykamy sobie po pracy :)

Wciąga, fabuła nie wymiata, gra nawet wymagająca, jeśli ktoś nie grał w wcześniejsze części to takie tryb i poziom trudności rozgrywki może sprawiać problemy :)

  • 1 miesiąc później...
Boryyyl
komentarz
komentarz

ac odyseey farcry 5 the witcher 

 

  • 1 rok później...
kasinek
komentarz
komentarz

Wiadomo, że każdy z nas ma inny gust i inne preferencje. Ja o najlepszych grach dowiedziałem się ze strony Strefa gracza Jak nie znacie tego portalu, to zajrzyjcie i zapiszcie sobie namiar. Nigdzie indziej nie ma tylu nowinek na temat gier, co właśnie tutaj. 

  • 2 tygodnie później...
Ivilemano
komentarz
komentarz

Slay the Spire

FTL

Planescape Torment

 

Te gry mają niskie wymagania, ale są bardzo dobre.

  • 5 miesięcy później...
Gawel
komentarz
komentarz

Dzisiaj sobie zainstalowałem moda do Black Mesy, odświeżonego Blue Shift. Można się pobawić parę godzin :)

Screenshot_2.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.