x-kom hosting

Problem z komputerem brak obrazu

Piaskun
utworzono
utworzono

Procesor:Fx 8350

Płyta;asus M5A97 r 2.0

ramy;G.Skill  8g 1333

karta;r9 280x sapphire vapor-x

zasilacz; corsair cs750M gold 

 

Witam mam problem gdy podłącze do komputer starą kartę 8600 wszystko normalnie działa jak 280x komp chodzi ale obrazu nie ma.Jak wsadzę 280x do innego komputera obraz jest i wszystko chodzi.Wcześniej komputer chodził na zasilaczu OCZ 600W i był podpięty pod 1 wejście Pcie i molexy jak dodałem nową obudowę zalman z3 plus i chłodzenie Grandis XE 1236 do tego jeszcze nowy zasilacz corsair cs750M niestety obrazu nie ma proszę o pomoc.

www_laptom_pl
komentarz
komentarz

Wygląda mi to na problem ze sterownikami - 8600 to Nvidia, a r9 280x to AMD.

Więc instalacja odpowiednich sterowników mogła by rozwiązać problem.

Youki
komentarz
komentarz

Poza tym pod jakie złącze podpinasz się pod 280X'a ? 

Piaskun
komentarz
komentarz (edytowane)

Pod pierwsze górne  2x 8 pin przy kracie gtx 280 też ekran się nie uruchamia tylko przy 8600 na dolne też próbowałem ale to samo 


Jeszcze raz pod płytę główną asus M5A97 r 2.0

podpinam 1.r9 280 2. 280gtx 3. 8600  na dwóch pierwszych kartach komputer odpala wiatraki chodzą ale nie ma obrazu.Jak wpinam 8600 wszystko chodzi.Jak dam wszystkie 3 karty na inną płytę ze starszego komputera każda chodzi na każdej jest obraz.
Edytowane przez Piaskun
sierra2000
komentarz
komentarz

To podmien zasilacz próbowałeś? Może jest jakaś aktualizacja biosu? Inne wejście pcie na płycie?

Youki
komentarz
komentarz

Poza tym pod jakie złącze podpinasz się pod 280X'a ? 

Chodzi o przewód, DVI, D-Sub, HDMI ? 

Piaskun
komentarz
komentarz (edytowane)

Właśnie na początku miałem ocz 600W i kupiłem kolejny zasilacz bo myślałem ze poszedł  wejście DVI.Jesli chodzi o zasilacze i karty wszystko chodzi normalnie ale na innej płycie. 

Edytowane przez Piaskun

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.