x-kom hosting

Zakup laptopa w sklepie EURO RTV AGD Proźba o pomoc

Arek125
komentarz
komentarz

Gry mam na plytkach a naped w xkom kosztuje 100

Krieger
komentarz
komentarz

Na allegro 60zł.

Arek125
komentarz
komentarz

A z pakietam ofice ta sama cena?

Gość
komentarz
komentarz

Pakiet office to dodatkowy koszt 200 zł

Krieger
komentarz
komentarz

Za dużo chcesz w tym budżecie. Nikt pakietu office za darmo nie dodaje. Odlicz od budżetu ponad 500 zł na office (chyba, że chcesz płacić abonament roczny po 200zł :D)

Arek125
komentarz
komentarz

Muszę mieć pakiet nie wiem co zrobić. Bo i nak naciagam kasę

Gość
komentarz
komentarz

A jaki Office 2013 czy Office 365 :P

Krieger
komentarz
komentarz

Jeśli jesteś studentem to możesz dostać office z uczelni (tak samo system). Open office Ci nie wystarczy? Ew. poszukaj osobno starszych officeów na allegro

Gość
komentarz
komentarz

Z uczelnie widnowsa daja ale o office to raczej nie

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Office dają tak samo jak inne pakiety MS np. Visual studio, MS SQL

Edytowane przez Krieger
Gość
komentarz
komentarz

Zwykle wystarcza program typu Open Office ewentualnie żeby Office2013 działał tylko w trybie viewer, bo i tak wszystkie dokumenty przesyła się jako PDF.

Arek125
komentarz
komentarz

W takim razie sprobujmy tak: laptop tak żeby gothic II, gta III sa, a gothic III i gta IV na minimalnych. Z pakietem ofice, Windowsem i DVD. DO 2500ZŁ?
Jestem na SGGW ale jak na uczelni?

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Idź do centrum informatycznego na swojej uczelni i zapytaj o możliwość otrzymania systemu + office. Wystarczy złożyć wniosek i dostaniesz dostęp do programu Dreamspark. Pod warunkiem, że Twoja uczelnia posiada podpisaną umowę z Microsoftem. Oszczędzasz w ten sposób 350zł na system i 500zł na office.

Edytowane przez Krieger
Arek125
komentarz
komentarz

Obojętny mi jaki program do edycji tekstu jak word prezentacje i exel. Coś takiego nie koniecznie muszę pakiet ofice
Na razie może pobiore testowke na miesiąc to odpuszczę ofice.
Może ten dell jednak ale to jest sporo kasy

Krieger
komentarz
komentarz

No i problem z głowy. W międzyczasie popytaj na uczelni. Jeśli masz możliwość pozyskania oprogramowania to szkoda kasę wydawać.

Arek125
komentarz
komentarz

Zaocznie to jutro zadzwonię. I się dowiem i wtedy wrócimy do tematu? Wgram sam Windows?

Krieger
komentarz
komentarz

Wgrasz bez najmniejszego problemu z płytki lub z pendrive jak wolisz.

Arek125
komentarz
komentarz

Nie dam rady w tej kasie chyba :-( szkoda mi kupić czegoś słabszego ale będę musiał rak zrobić. Jak będę chciał cos mega to kupie stacjonarny najwyżej.

Gość
komentarz
komentarz

Jak bedziesz miał system z uczelni zobacz sobie jeszcze Dell inspiron 3537 i7 ulv 8gb ram i HD8850m (wydajnośc GT750). Bardzo dobra bateria

Arek125
komentarz
komentarz

Lenovo G510 z i3, 4GB RAM i kartą R7 265. Ten już zamowilem :-) Dziękuję wszystkim za rady i sporo się nauczyłem :-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.