x-kom hosting

Laptop gamingowy - ok.4000 zł

M4rcel123
komentarz
komentarz

Coś za coś, 80 mb/s 5400 obrotów 108 mb/s z 7200 obrotów - tutaj osobisty wybór, jak komu pasuje

pein99
komentarz
komentarz

Dobra, ostatnie pytanie - czy Asus N551JM-CN142H posiada wejście na ssd ? chodzi o podłączenie w przyszłosci dysku ssd wewnątrz obudowy. 

Odpowiedź na to pytanie pewnie będzie decydująca w wyborze laptopa :D

SuperBeton
komentarz
komentarz

Nie. Wymieniasz dysk HDD na SSD, a dysk HDD wrzucasz w tzw. "sanki" (caddy - ok. 30 złotych na Allegro) i podmieniasz z napędem CD/DVD ;)

Nie jest to "oficjalna" modyfikacja, a warunku umowy gwarancyjnej ASUS-a zwalniają producenta z odpowiedzialności w sytuacji, gdy użytkownik ingerował w parametry techniczne - przy ewentualnym odsyłaniu komputera do serwisu, trzeba będzie przywrócić go do fabrycznej konfiguracji.

  • Dobra wypowiedź 1
M4rcel123
komentarz
komentarz

Miałbym opcje również kupić lapka z kartą gtx870m, dokładnie msigt70.

Koszt to min. ok. 4900 zł

Opłaca się tyle dokładać za tą kartę?

pein99
komentarz
komentarz (edytowane)

Powiem Ci, że ja w ogóle zmieniłem swoją koncepcję i kupiłem Acera Nitro VN7: i7-4710HQ, GTX860 DDR5, matryca IPS, cienki i lekki. Jest do niego slot na ssd, więc zamierzam niedługo dokupić. Zapłaciłem za niego na allegro 3900zł. W x-komie jest za 4000zł jak coś.
Link do recencji: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Acer-Aspire-V15-Nitro-VN7-591G.128982.0.html
Myślę, że w tej cenie nic lepszego bym nie kupił.

Edytowane przez pein99
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.