x-kom hosting

Płyta główna i podzespoły

Kanciarz
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć. Dłuższy czas temu kupiłem płytę główną ASUS m2r-fvm/vp/s. Czy uda mi się wcisnąć pod nią te rzeczy:

Karta: Geforce 8800gt

Zasilacz: Gembird 400/450 w - któryś z dwóch

Procesor: AMD Athlon II X2 270 <- (nie jestem pewien do końca, co do tego procka czy pójdzie na tej płycie) albo AMD Athlon 64 X2 5600+

RAM: 3GB jakieś no-name
Plus EMU-404

Da radę ten zasilacz i płyta?
Chciałbym na takich podzespołach uruchomić chociaż BF-A 3 na średnich albo na wysokich, jeśli łaska :-D

Edytowane przez Kanciarz

Youki
komentarz
komentarz

Chciałbym na takich podzespołach uruchomić chociaż BF-A 3 na średnich albo na wysokich, jeśli łaska :-D

Zapomnij.

 

Zasilacz to zwykły no-name, może uciągnie, może nie, a nawet jeśli uciągnie to nie wiadomo jak długo.

Kanciarz
komentarz
komentarz

Mam całkowicie zapomnieć, czy jednak uda mi się przy innym zasilaczu?
A, jak się ma sprawa tego procesora AMD Athlon II X2 270 (nie widzę go w spisie procesorów do tej płyty) obsługuje AM2/AM3. Wejdzie tam?

Youki
komentarz
komentarz

Mam całkowicie zapomnieć, czy jednak uda mi się przy innym zasilaczu?

Chodzi o podzespoły, nie zasilacz.

 

A, jak się ma sprawa tego procesora AMD Athlon II X2 270 (nie widzę go w spisie procesorów do tej płyty) obsługuje AM2/AM3. Wejdzie tam?

Raczej nie.

Kanciarz
komentarz
komentarz

Powiedzmy, że wziąłbym AMD Athlon 64 x2 6000+, i jakiś lepszy zasilacz (Chieftec 400w), chyba, że możesz polecić mi jakiś inny, jeszcze lepszy? nie ma bata, na tym musi pójść chociaż Mafia 2, albo Battlefield-BC2 na wysokich, nie?

Youki
komentarz
komentarz

Powiedzmy, że wziąłbym AMD Athlon 64 x2 6000+

Najpierw znajdz ten CPU w normalnej cenie, nie po 100-150 zł i więcej ...

Kanciarz
komentarz
komentarz (edytowane)

Moja w tym głowa już. Możesz mi odpowiedzieć na pytanie? Zadaję proste pytania i chciałbym pomocnej odpowiedzi na nie. Nie szukam odpowiedzi na wasze pytania :)

Edytowane przez Kanciarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.