x-kom hosting

Słuchawki bezprzewodowe [150zł]

RobRobson
utworzono
utworzono

Potrzebuję najlepszych w tym przedziale (ew. z małą dopłatą jak się opłaci) słuchawek bezprzewodowych (bo mam zepsute wejście jack) które potrzymają przynajmniej 8-10 godzin bez ładowania, będą w miarę zgrabne, nie będą uciążliwe podczas ćwiczenia na siłowni i biegania, nauszne oczywiście, wygodne, wraz z wzmacnianiem dźwięku aby nikt potem nie słyszał muzyki wydobywającej się ze słuchawek.

piorz
komentarz
komentarz

Ty chcesz w takich ćwiczyć :D ?

RobRobson
komentarz
komentarz

aeroby można robić.

piorz
komentarz
komentarz

Ja niestety nie znam się na słuchawakch bluetooth, ale takie coś pewnie musi mieć baterie/akumulatory jako zasilanie, co zwiększy ich wagę, według mnie pewnie spadną Ci zgłowy podczas pierwszego lepszego skłonu.

RobRobson
komentarz
komentarz

No wiesz miałem je żywcem na uszach kilka godzin (nawet w nich truchtałem). Myślałem, że są może lepsze propozycje.

piorz
komentarz
komentarz

Ja sobie nie wyobrażam ćwiczeń w nauszynch słuchawkach bo mi się uszy przegotowały :D.

 

W sklepach są często wystawione słuchawki BT, może tak coś przetestować, wiele nie doradzę w tej kwestii.

  • 2 tygodnie później...
RobRobson
komentarz
komentarz (edytowane)

refresh po dwóch tygodniach

Edytowane przez RobRobson

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.