x-kom hosting

Dziki problem z przeglądarką Opera.

Rafaello 1
utworzono
utworzono

Pomóżcie, bo za niedługo naprawdę trafi mnie ciężka cholera albo nie daj Boże ebola. Niedawno dołożyłem trochę pamięci do komputera, zaktualizowałem system, następnie w programie CCleaner wyczyściłem tymczasowe pliki internetowe i... Operę w zasadzie szag trafił. Nie chce się w ogóle uruchomić, nie pojawia się żaden komunikat, po prostu nie reaguje na kliknięcia. Otwiera się wszystko inne i to błyskawicznie: Firefox, Chrome, IE. A cholerna Opera nie chce. Warunkiem, żeby zaskoczyła jest restart komputera. Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie przytrafiło. Wszystko się spieprzyło po usunięciu tych plików tymczasowych. Chciałem, żeby przeglądarka chodziła szybciej a nie chodzi w ogóle. Próbowałem ją przeinstalować, ale zainstalowała mi się na nowo z wszystkim zakładkami. Tuż po zainstalowaniu odpaliła a kolejny raz już nie. Proszę o pomoc.

Grochupl
komentarz
komentarz

Mówisz że w żaden sposób nie potraficz jej włączyć ?

pepe0619
komentarz
komentarz (edytowane)

Jesli tak ci zalezy na tej przeglądarce to możesz użyć przywracania systemu, powinno pomóc :)

Edytowane przez pepe0619

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.