x-kom hosting

Brak sygnału do monitora

JPK
utworzono
utworzono

Witam.

Złożyłem dzisiaj taki komputer dla znajomych:

i3 4150

MSI H81M-E35 V2

Corsair XMS3 2x4GB

Asus R7 250 OC 2GB

1TB WD Blue

128GB Plextor M6S

Corsair CX430M

 

Po odpaleniu brak jakiegokolwiek sygnału zarówno z karty graficznej jak i płyty głównej. Wentylator karty graficznej włącza się na chwilę a potem stoi w miejscu. 

Próbowałem innych RAMów, startu bez karty graficznej i wciąż nic, zawsze czarny ekran.

Procesor i RAM zgodne z płytą według strony MSI.

 

W czym może leżeć problem? 


Resetowałem CMOS, przytrzymywałem przycisk przez ponad minute i odłączałem wszystkie dyski, nic, wciąż to samo.

Dodam że płyta główna wydaje dwa krótkie piknięcia przy starcie.


Update2: Wyjąłem płytę na stół, dołożyłem tylko jedną kość i zasilanie, odpaliłem, pojawił się obraz informujące o zmianie sprzętu. Wyłączam, dokładam klawiaturę PS/2 i odpalam. Jedyne co widać na ekranie to "USB port over current, shutting down in 15 seconds to protect the mainboard!".

Youki
komentarz
komentarz

Jak odłączysz wszystko z tylnego panelu I/O to jak wygląda sytuacja ?

JPK
komentarz
komentarz

O dziwo wszystko samo się naprawiło. Postawiłem już Windows. Jest tylko jeden problem. Gdy uruchamiam ponownie/resetuje monitor wyłącza się i pozostaje czarny. Muszę wyłączyć całkowicie komputer i włączyć od nowa. Sprawdzałem na dwóch monitorach D-SUB (nie mam innych), wyjmowałem i wkładałem, próbowałem na zintegrowanej i PCI-E, zawsze to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.