x-kom hosting

LAptop ok.1300 zł

bungar
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Zacząłem studiować, mieszkam w akademiku i muszę zakupić laptopa, bo tej pory uzywałem tylko stacjonarki i mam pytanie do kogoś kto naprawde ogarnia te tematy o polecenie jakiegoś niezłego lapka w cenie kolo 1300 (ostatecznie kilka zł więcej). Wiem, że za ta cenę nic boskiego nie znajdę, ale chce żeby to był najlepszy wybór w tym przedziale cenowym. Będę głównie go używał do internetu, jakiś prac, ale żeby w jakąś fife tez się dało pograć no i najlepiej żeby były to linki ze sklepów rtvueroagd, mediamarkt, mediaexpert ewentualnie w sklepie x-kom. Najlepiej żeby każda opcję chociaż po krótce opisac :)

Edytowane przez bungar

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Za 1400 dostaniesz Lenovo B5400 z i3 (4 generacji) 4 gb ram i dyskiem HDD 500 GB. Laptop posiada matowa matryce lepiej się będzie pracowało. Grafika HD4600 czyli wydajności GF710 do jakiś starszych gierek spokojnie wystarczy :) (fifa 14 spokojnie pójdzie a nawet 15 na low) moim zdaniem warto dołożyc.

Taniej Lenovo G500c z i3 ( 3 generacji) 4 gb ram i dysk 1000 GB. Laptop posiada błyszcząca matryce i słabsza karte graficzną HD4000.

 

Ewentualnie jeśli musisz zmieścić się w budżecie to Lenovo B590 z pentiumem 8gb ram matowa matryca.

Lenovo B5400 z pentiumem 8 gb ram. Matowa matryca.

 

W ostateczności jeśli chcesz pograć w lepsze gry niż fifa to polecam Lenovo G510 z i3 4 gb ram i r7-m265

Edytowane przez Gajwer
Pompon5
komentarz
komentarz

Ja mogę polecić w tych okolicach Lenovo G580H z Pentiumem 2020M  i GF710:

http://www.morele.net/laptop-lenovo-g580h-59-406021-630679/

 

Pentium spokojnie wystarczy do tych zastosowań, a na GF710 jakąś fife spokojnie uruchomisz.

slodkizawistny
komentarz
komentarz

za taką cenę tylko uzywany, ja naciąłem sie na taniego lenovo i już go oddałem

Youki
komentarz
komentarz

Używki na pewno są perfekcyjne ... 

 

Wszystko w tej cenie to zwykła masówka, zależy jaka sztuka Ci się trafi i tyle. 

bungar
komentarz
komentarz (edytowane)
Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Z lepiej wykonanych Dell 3542 KLIK z Pentiumem i 8GB RAM. W fife14 pograsz bez problemu. Laptop posiada lepszą jakość wykonania niż Lenovo i do tego 2 letnią gwarancję domowej naprawy

 

opcjonalnie biznesowy Dell Vostro 2521 KLIK z wyżej taktowanym Pentiumem i 2 letnią gwarancją biznesową Next Business Day

Edytowane przez Krieger
Gość
komentarz
komentarz

Nie lenovo posiada procesor pentium o pełnym taktowaniu a nie U czyli niskonapięciowy.

Nic wydajniejszego nie dostaniesz.

Krieger
komentarz
komentarz

Do Internetu, podstawowych prac i fify wystarczy. Do tego zyskuje lepszą jakość wykonana (nie ma nawet co porównywać), porządniejszy serwis i gwarancję.

bungar
komentarz
komentarz

A więc co najlepszego do 1350zł z wgranym systeme, bo juz się pogubiłem troche ? :)

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Koszt systemu to ~ +350zł. Za 1350zł masz Lenovo G500S KLIK z Celeronem, 4GB RAM i obudową SLIM (1cm cieńsza od wersji C). Opcjonalnie wspomniany wcześniej Dell 3542 KLIK z Pentiumem, 4GB RAM i lepszą jakością wykonania. Do tego zyskujesz lepszy serwis i gwarancję DND.

Edytowane przez Krieger
Gość
komentarz
komentarz

Z najmocniejszym procesorem Lenovo B5400 z pentiumem (pełne taktowanie) 4 gb ram i win 8.1. Matowa matryca

Ewentualnie Lenovo B590 z celeornem 4 gb ram i win 8.1 matowa matryca.

 

Z błyszczaca matryca Lenovo G500c z pentiumem (pełne taktowanie) 4 gbram i win 8.1.

bungar
komentarz
komentarz (edytowane)

Więc zastanawiam się nad http://www.x-kom.pl/p/209309-notebook-laptop-15-6-lenovo-b5400-p3550m-4gb-500-dvd-rw-win81.html?partnerid=100448925&sm12=Mzk=&ts=1414829198&token=1559ebb1188f374663928c3b990224b8 i http://www.x-kom.pl/p/171406-notebook-laptop-15-6-lenovo-g500s-1005m-4gb-1000-dvd-rw-win8x.html?partnerid=100180188&sm12=MTg=&ts=1414827769&token=b2dd562e116bc9e1750ea4e361815816  Różnica 100 zł, warto dołożyc, duza róznica ? Ewentualnie ten dell, króty z tych lapków najlepiej si\pełni moje oczekiwania, pójdzie na nich jakaś fifa 13-14 ? ;)

Edytowane przez bungar
Krieger
komentarz
komentarz

Dlaczego Lenovo?

bungar
komentarz
komentarz

Wybieram spośród tych opcj podanych przez Was ;) Ten lenowo B5400, Lenowo G500s ewentualnie ten Dell :)

Krieger
komentarz
komentarz

W Dellu jak coś Ci padnie to dzwonisz i i na następny dzień masz serwisanta, który Ci naprawia sprzęt. W lenovo jak coś Ci padnie to jesteś min. 3-4 tygodnie bez laptopa. Nie wspominając o lepsze jakości wykonania Della, różnica w wydajności w codziennym użytkowaniu jest niewielka (na dobrą sprawę nie zauważalna). Nie jest to tak czy siak sprzęt do grania w nowe gry, fife14 każdy z nich uciągnie.

bungar
komentarz
komentarz

Aha no to chyba skuszę się na tego Della skoro tak mówisz. Tak wiem, że za te pieniądze nic do grania nie kupię, głownie będzie mi potrzebny do przeglądania neta, napisania jakiejś pracy, czy obejrzenia filmu, ale raz na jakiś czas właśnie, żeby dało się pograć w jakąs fifę z kolegami, ale skoro uciągnie nawet 14 to jestem zadowolony ;)

Czyli co brac w tej cenie tego Della ? :)

Krieger
komentarz
komentarz

Do takiego zastosowania wystarczy dowolny laptop. Rozumiem, że sprzęt będzie zabierany na wykłady do pisania notatek. W dellu zyskujesz lepszą gwarancję i serwis, który dla studenta jest dosyć istotny.

bungar
komentarz
komentarz

Ok a więc jutro zamawiam tego Della, dzięki wielkie za pomoc :)

  • 1 miesiąc później...
Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Gier? W tej cenie nie dostaniesz laptopa do gier. Jedynie co odpalisz to fife.

Edytowane przez Krieger
bungar
komentarz
komentarz

Nie wiem czemu miała służyc ta odpowiedź. To chyba wiadome, że za tą cenę nie kupowałem laptopa do gier, ale pytam się o tą karte graficzna, gdyż przeglądam sobie jakieś starsze gierki, ale na wymaganiach są podane konkretne karty, i nie wiem jak porównać je z tym moim zintegrowanym intelem..

bungar
komentarz
komentarz

Jakby ktos mogl pomóc ;)

Youki
komentarz
komentarz

Coś na poziomie GT 610/620M. W starsze gierki pograsz. 

bungar
komentarz
komentarz

Ok dzięki za pomoc :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.