x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne. Jakie?

Mateusz 935
utworzono
utworzono

Witam

 

Które z tych urządzeń wybralibyście.

 

* Samsung SL-M2070,

* Ricoh SP 203S,

* Brother DCP-1510E

 

mgie45
komentarz
komentarz

W pierwszej kolejności Brothera, bo zazwyczaj nie ma problemu z zamiennikami do ich urządzeń, a do czego będziesz głównie używał urządzenia i ile chcesz wydać?

  • Dobra wypowiedź 1
Mateusz 935
komentarz
komentarz

Z racji tego, że nie będę używał go codziennie nie ma sensu wydawać nie wiadomo ile kasy. W pierwszej kolejności drukowanie, ale skaner też będzie przydatny. Tak 400 zł z racji tego co pisałem wcześniej.

Dżony2
komentarz
komentarz

Jeśli miałbym wybierać to brałbym Brothera tego co podałeś lub rozważyłbym też ten model.

  • Dobra wypowiedź 1
Mateusz 935
komentarz
komentarz

A Samsung SL-M2070 porównując z Brother DCP-1510E ma więcej pamięci RAM, obsługuje więcej nośników, prędkość procesora jest większa ale mniejsze zużycie energii, odbiornik odbiera więcej papieru, zamienniki też są dostępne. Tak więc wszystko przedstawia się na korzyść Samsunga a jak jest w rzeczywistości. Czekam na opinie użytkowników urządzeń Samsunga

mgie45
komentarz
komentarz

Z tego co kojarzę opinie o samsungach to raczej pozytywy, jeśli są zamienniki to powinno być ok. Ja jestem użytkownikiem brothera dlatego polecam bardziej tę markę.

  • Dobra wypowiedź 1
Arsa_pl
komentarz
komentarz

Do kwoty 400zł spokojnie skup się na Brotherze,nie będzie problemu z dostępnoscią zamienników czy ceną,ogólnie nie są to drogie urządzenia jeżeli mowa o eksploatacji.

Dżony2
komentarz
komentarz

No ewentualnie jesli możesz sobie pozwolić na troszkę wyższe koszty eksplotacji to zobacz na HP 3525. Kilka osób, które znam mają ten model i są bardzo zadowolone. Sam mam poprzednika k209a.

CzarnynaBialym_pl
komentarz
komentarz

Jeżeli koszty nie wchodzą w grę to szukaj nie tyle Hp ile Samusnga czy Canona,to urządzenia wyższej klasy z których na pewno bedziesz zadowolny

Mateusz 935
komentarz
komentarz

No ewentualnie jesli możesz sobie pozwolić na troszkę wyższe koszty eksplotacji to zobacz na HP 3525. Kilka osób, które znam mają ten model i są bardzo zadowolone. Sam mam poprzednika k209a.

Urządzenia atramentowe odpadają


Jeżeli koszty nie wchodzą w grę to szukaj nie tyle Hp ile Samusnga czy Canona,to urządzenia wyższej klasy z których na pewno bedziesz zadowolny

 

 

 Parę postów wyżej

 

 

Z racji tego, że nie będę używał go codziennie nie ma sensu wydawać nie wiadomo ile kasy. W pierwszej kolejności drukowanie, ale skaner też będzie przydatny. Tak 400 zł z racji tego co pisałem wcześniej.

  • 5 tygodni później...
mgie45
komentarz
komentarz

Kupiłeś już to urządzenie? Jeszcze chyba hp 1102w ma dosyć tanie zamienniki na pewno ma z Actisów, AJ, pewnie też z Asarto (to laserówka mono)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.