x-kom hosting

Uszkodzony dysk instalacyjny?

Zawiszak90
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Nowy komputer, zabrałem się za zainstalowanie win 7 64bit. Posiadam wersję z e-academy (ELMS).

 

Mam ustawione boot, sata na ahci. Sprawdziłem podłączenie i moim zdaniem wszystko OK.

 

Wyświetla się komunikat, że naciśnięcie klawisza spowoduje boot płyty. Wciskam.

 

Pojawia się pasek z windows loading files, dochodzi do 3/4. I pojawia się błąd 0xc0000185.

 

Windows failed to start. A recent gardware or software change might be the cause. To fix the problem.

 

Insert your windows installation disc....

...

...

 

 

Jak zrobię exit to zaczyna wczytywac pliki jeszcze raz i czasami wyświetla komunikat o błędzie 0cx00000e9.

 

Dysk był tylko nagrany, z racji tego że miałem wcześniej laptopa nigdy nie użyty. Robie coś źle, czy moje podejrzenia o uszkodony dysk instalacyjny są słuszne?

 

// włożyłem do napędu płytę G Data. Została odtworzona od razu, mogłem skanować pusty dysk :).


Dzisiaj miałem możliwość użycia innego nośnika z windowsem. Zainstalował się bez komplikacji.

 

Czyli błąd 0xc0000185 pojawia się przy uszkodzonym/błędnie nagranym nośniku z systemem. :)

 

Do zamknięcia :)

Edytowane przez Zawiszak90

delikatnyAntoni
komentarz
komentarz

dzięki, tego też szukałem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.