Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Uszkodzony dysk instalacyjny?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Zawiszak90

Zawiszak90
  • Użytkownik
  • 17 postów
0
Neutralny

Napisano 29 październik 2014 - 18:28

Witam! Nowy komputer, zabrałem się za zainstalowanie win 7 64bit. Posiadam wersję z e-academy (ELMS).

Mam ustawione boot, sata na ahci. Sprawdziłem podłączenie i moim zdaniem wszystko OK.

Wyświetla się komunikat, że naciśnięcie klawisza spowoduje boot płyty. Wciskam.

Pojawia się pasek z windows loading files, dochodzi do 3/4. I pojawia się błąd 0xc0000185.

Windows failed to start. A recent gardware or software change might be the cause. To fix the problem.

Insert your windows installation disc....

...

...

Jak zrobię exit to zaczyna wczytywac pliki jeszcze raz i czasami wyświetla komunikat o błędzie 0cx00000e9.

Dysk był tylko nagrany, z racji tego że miałem wcześniej laptopa nigdy nie użyty. Robie coś źle, czy moje podejrzenia o uszkodony dysk instalacyjny są słuszne?

// włożyłem do napędu płytę G Data. Została odtworzona od razu, mogłem skanować pusty dysk :).

Dzisiaj miałem możliwość użycia innego nośnika z windowsem. Zainstalował się bez komplikacji.

Czyli błąd 0xc0000185 pojawia się przy uszkodzonym/błędnie nagranym nośniku z systemem. :)

Do zamknięcia :)

Użytkownik Zawiszak90 edytował ten post 28 październik 2014 - 20:53

• 0

#2 ONLINE   Grochupl

Grochupl
  • Użytkownik
  • 4 postów
0
Neutralny

Napisano wczoraj, 17:46

Masz coś takiego ?

http://s2.ifotos.pl/...0-2_wpnnenq.jpg

• 0

#3 OFFLINE   delikatnyAntoni

delikatnyAntoni
  • Użytkownik
  • 1 postów
0
Neutralny

Napisano dziś, 13:30

dzięki, tego też szukałem

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)