x-kom hosting

Czy da sie wlozyc karte graficzna do tej plyty ?

HypNoT!c
utworzono
utworzono

Witam !
Chciałbym się zapytać czy da się do płyty głównej gigabyte H61M-S1 zamontować jakąkolwiek kartę graficzną ??
Z góry dzięki .

Yelono
komentarz
komentarz

Jasne że tak, posiada złącze PCI-Express.

  • Dobra wypowiedź 1
HypNoT!c
komentarz
komentarz

A czy do każdej karty jest oddzielne zasilanie ? I czy każdy zasilacz jest do tego przystosowany ?

inches666
komentarz
komentarz

Zależnie od karty, niektóre wymagają podłączenia dodatkowego zasilania z zasilacza. Nie każdy zasilacz jest przystosowany do każdej karty

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli po prostu chcesz kupić kartę to podaj pełną konfigurację PC wraz z marką i mocą zasilacza oraz określ budżet i Ci pomożemy.

HypNoT!c
komentarz
komentarz

Nie , no poprostu kolega dał mi ta kartę graficzną NVIDIA GEFORCE GF9500GT 1024M DDR2 128B CRT DVI i chciałem ja podpiąć pod tą płytę główną co wyżej napisałem . Ale po umiejscowieniu karty w złączu pci express i podlaczeniu do niej monitora żadnej reakcji. Mój zasilacz to hedy-400 Atx, a procesor Intel celeron g540

Youki
komentarz
komentarz

Karta jest sprawna na pewno ? 

HypNoT!c
komentarz
komentarz

No tego nie jestem w 100 % pewny , on ja używał wcześniej ale rozmontowal kompa i gdzies na szafce się walala , więc nie wiem . Jeszcze raz sprawdzę u siebie i moze jutro na kolegi kompie , to wtedy zobaczę czy jest sprawna. Dzięki za odpowiedzi.

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdz na kompie kolegi, karta już mocno leciwa. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.