x-kom hosting

Vedia X55

MISIEK13111981
utworzono
utworzono

Witam kupiłem tablet z andriod 4.1 Jelly Bean i nie mogę oglądać filmów online, jest tylko dzwięk. Macie jakieś pomysł bo na fleszu wyskakuje wtyczka, której nie można już zaktualizować. Wgrałem Firefox Beta bo gdzieś wyczytałem że na Chromie nie będzie chodził, odinstalowałem Flesza, zainstalowałem go ponownie i lipa. Próbowałem przez Hd pleyera, ustawiłem go jako domyślny i też lipa. Pomocy!

 
 

Youki
komentarz
komentarz

Próbowałęś inną wersję Flash'a zainstalować ? 

MISIEK13111981
komentarz
komentarz

Tak próbowałem, wyczytałem że na androida nie ma już wsparcia przez Flesza. Kupiłem go żonie na prezent do oglądania filmów a tu zonk.Może wiesz jaka wersja ma aktualizację, którą można wyciągnąć  z archiwum wtyczek. Flesz  zaistalowany to wersja 11.1.115.8.

Youki
komentarz
komentarz

Tak próbowałem, wyczytałem że na androida nie ma już wsparcia przez Flesza.

No tak, ale to nie oznacza, że nie da się z niego korzystać, tym bardziej, iż masz 4.1.

 

 

A na stockowej przeglądarce "Internet" nie działa ? 

MISIEK13111981
komentarz
komentarz

Internet działa, na YT też można oglądac, tylko nie  chodzą filmy online np. zalukaj, pecetowiec. jest tylko dźwięk.

Youki
komentarz
komentarz

Ale chodziło mi o fabryczną przeglądarkę, o ile jest w tym tablecie. 

MISIEK13111981
komentarz
komentarz (edytowane)

Fabryczna była chrome, zainsalowałem Firefox, potem F Beta i na żadnej nie chodzą, wyskakuje wtyczka albo nie ma obrazu. Zalukaj otwiera się na flowplayer i woła wtyczkę.

Edytowane przez MISIEK13111981
Youki
komentarz
komentarz

Jest jeszcze metoda z Delphin Browser. Do wyczytania w google. 

MISIEK13111981
komentarz
komentarz (edytowane)

Delpin zainstalowany bez powodzenia w odtwarzaniu, nie mam już pomysłów na ten gówniany system. Yet pack też zainstalowany, wyczytałem że trzeba zaistalować zmodyfikowany plik instalacyjny wtyczki Adobe, ale nie wiem jak to zrobić. Pomóżcie.

Edytowane przez MISIEK13111981
MISIEK13111981
komentarz
komentarz

Zainstalowałem ten plik bez rezultatów, w ustawieniach nie moge znależć Adobe. Chyba będzie lipa, trzeba będzie pójść w koszta i zanieść go do speców.

Youki
komentarz
komentarz

pójść w koszta i zanieść go do speców.

Czyli gdzie ? :E 

 

Dolphin JetPack też zainstalowałeś ?

MISIEK13111981
komentarz
komentarz

Tak

MISIEK13111981
komentarz
komentarz

 No i nikt nie ma pomysłów?

Youki
komentarz
komentarz

Ja już nie mam pomysłów. Ile wiedziałem to Ci napisałem, nie jestem i tak obeznany za bardzo w Androidzie. 

MISIEK13111981
komentarz
komentarz

Ok będę kombinował, jak dojde to podziele się radą.

  • 2 miesiące później...
Fandroid
komentarz
komentarz

Dzięki za wzmiankę :)

 

 No i nikt nie ma pomysłów?

W przeglądarce Dolphin musisz włączyć jeszcze wtyczkę Flash. Jeśli to nie zadziałało to spróbuj na przeglądarce Firefox lub Opera. Na pewno na Chromie Flash nie działa, także nie wysilaj się :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.