x-kom hosting

problemy z javą

lechita1984
utworzono
utworzono

witam

 

w czasie korzystania z internetu wyskoczył mi komunikat że mam przestarzałą wersję javy i musze zainstalować najnowszą wersję.Odinstalowałem wersję którą miałem na kompie i próbowałem zainstalować najnowszą jaką udało mi się znaleść czyli java 8 update 25. Gdy próbowałem zainstalować tą wersję to pojawił się komunikat , źe mam się połączyć z internetem a połączenie było ponieważ w tym samym czasie przegładałem strony w przeglądarce.Próbowałem również zainstałować również poprzednią jave ale problem jest ten sam czyli komunikat o braku połączenia z internetem. Nie wiem czy to wirus czy  może da sie to jakoś naprawić?? Jeśli ma to znaczenie to korzystam z Win 8

 

pozdrawiam

 
 
  • 3 tygodnie później...

Hubi3322
komentarz
komentarz

Mam dokładnie ten sam problem próbowałem prawie wszystkiego chodziłem po różnych forach ale nic nie pomogło... Odinstalowałem nawet jave i nic nadal mi wyskakuje ... Proszę o pomoc dla mnie i dla kolegi powyżej.. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.