x-kom hosting

Jak rozdzielić sygnał na 2 monitory?

MoredisekPL
utworzono
utworzono

Witam, jest taki mały problem bo mam sobie jeden monitor podłączony do karty graficznej. Mam jedną przejciówke, która była dołączona do karty graficznej, i posiadam jeszcze jeden monitor , który chce podłączyć do płyty głównej bo nie posiadam takiej przejsciówki. Byłem u takiego typka który gadał mi że są takie programy że moge jeden monitor podłączyć do karty graficznej , a drugi do płyty głównej. Jak ktoś zna program która pomoże mi bez problemu korzystać z 2 monitorów.

GuFi
komentarz
komentarz (edytowane)

Wejdź do BIOSu i w "Advanced BIOS Features" ustaw "Onboard VGA" na "Always Enable".
Odpal Windows i zainstaluj driver (sam się może zainstalować). Jeśli nie dostaniesz komunikatu, że Windows wyłączył niekompatybilny adapter grafiki, to powinno być OK. Podłącz drugi monitor i spróbuj ustawić "rozszerzony pulpit" na 2 monitorach we właściwościach ekranu.

znalezione na innym forum

Edytowane przez GuFi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.