x-kom hosting

[2400zł] Laptop do gier i internetu

Lolus
utworzono
utworzono

Witam

Dysponując budżetem ok. 2400zł planuje zakup laptopa. Moje wymagania co do niego to matowa matryca 15.6" oraz system operacyjny windows 8 (warunki konieczne). Co do reszty to wiadomo, że chciałbym jak najwydajniejsze bebechy w tych pieniądzach. Laptop będzie użytkowany głównie do przeglądania internetu oraz gier. Na ten moment opcja, która najbardziej mi odpowiada:

http://www.x-kom.pl/p/175681-notebook-laptop-15-6-asus-r510lb-xo172h-8-i5-4200u-8gb-500-dvd-win8x-gt740.html

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego laptopa? Wady, zalety? Czy jest to najbardziej opłacalna opcja w tych pieniądzach, czy szukać czegoś innego? Prosiłbym o jakieś linki, modele :)

Z góry dziękuję za wszelkie porady,

Pozdrawiam.

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten asus posiada słabej jakości obudowę. Trochę drożej dostaniesz lepszego Acera V3-572g z i5ulv, 8GB RAM i wydajniejszą kartą GF840 (~15% wydajniejszy od GT740). Posiada matową matryce i mocną baterię. Opcjonalnie wydajniejszy MSI CX61 z i5m (poziom i7ulv), 4GB RAM i z kartą GF840

Edytowane przez Krieger
Pompon5
komentarz
komentarz (edytowane)

Nvm, nie doczytałem o matowej matrycy 15,6".

Edytowane przez Pompon5
Lolus
komentarz
komentarz

Sęk w tym, że nie bardzo mam z czego dołożyć, budżet 2400zł to raczej max. Pozycji od Acera wolałbym unikać, jakoś nie przekonuje mnie ten producent.

Macie jeszcze jakieś propozycje w budżecie do 2,4k?

Krieger
komentarz
komentarz

Acer Cie nie przekonuje a Asus tak? :D Do max 2.4k nie kupisz nic wydajniejszego jak Asus R510 

  • Dobra wypowiedź 1
Lolus
komentarz
komentarz

Jakoś tak mam, nigdy za Acerem nie przepadałem i zawsze sprzęt od tego producenta omijałem szerokim łukiem :) Lapka od Asusa kupowałem ok 3-4 lat temu dla siostry i działa bez zarzutów po dziś dzień :) Ok, więc wybór pada na asusa linkowanego wyżej :) Dzięki za pomoc :)

Youki
komentarz
komentarz

Lapka od Asusa kupowałem ok 3-4 lat temu dla siostry i działa bez zarzutów po dziś dzień Ok, więc wybór pada na asusa linkowanego wyżej

Zależy jaka sztuka Ci się trafi i tyle. W tej cenie do zastosowań zwykłego konsumenta wszystko to zwykłe masówki. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.