x-kom hosting

Przesiadka na Intela

Fifix94
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Mam problem z prockiem a mianowicie z C'nQ. Sprawdzałem ustawienia BIOS, PCTune, AMD OverDrive i wszędzie mam wszystko na AUTO, Cool and Quiet włączone a procek ciągle trzyma 3200mhz i napięcie 1.325. Sprzęt w sygnaturce.

Mam od razu drugą sprawę, wykorzystuje kompa do pracy (głównie siedzenie na przeglądarce- taka praca, nic wymagającego) plus czasem jakiś BF czy inne gierki, zastanawiam się nad przesiadką na INTELa bo kochany AMD potrafi się grać nawet pod Noctua (wentyle na low pod kontrolerem). Płytę kupiłem w Kwietniu tego roku plus do niej ubezpieczenie od przypadkowego uszkodzenia blablabla i kradzieży na 5 lat. Za ile bym mógł sprzedać obecną platformę i ile musiałbym dołożyć żeby wskoczyć na Intela oraz jaki tandem polecacie, podkręcanie mi nie obce, więc seria K jak najbardziej ;)
Ma ktoś może też info o jakiś nowościach (w końcu koniec roku to gorący okres), może powychodzą jakieś nowe cuda i watro poczekać parę miesięcy na obniżkę cen?


@up
Pierwszego pytania nie było... zmieniłem plan zasilania w 8ce i takty spadły xd

@up2
Powiedzmy że mogę dać 900zł (+kw sprzedaży AMD)

Edytowane przez Fifi94

Gość
komentarz
komentarz

podaj budzet

Fifix94
komentarz
komentarz

Budżet podany, oczywiście ruchomy jeśli watro do czegoś dopłacić (tylko nie w nieskończoność proszę :E  ),

Fifix94
komentarz
komentarz

Ok, ten zestaw wychodzi ~1100zł, Liczysz to jako dołożenie do 9-ciu set czy że płyte z 5 letnią gw i Phenomem sprzedam za max 200zł? :D

Gość
komentarz
komentarz

popchnij ja za 250 i git

Fifix94
komentarz
komentarz

Za 250zł to widzę że same procki potrafią iść, na prawdę za dobrą płytę AM3+ z ubezpieczeniem na 5 lat nie dostane więcej jak 200zł? liczyłem że przy dobrych wiatrach 500 wyciągnę wtedy za 1400zł na Intela by się coś znalazło :(

Gość
komentarz
komentarz

no to sproboj 500 czego nie? :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.